PLATINUM

Speciali priežiūros programa, skirta 5 metų ar senesniems „Jaguar“ automobiliams

PLATINUM SERVISO PROGRAMA

Mėgautis vairavimu turi būti itin paprasta ir saugu, net jei automobiliu naudojatės ne vienerius metus. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, patikėkite savojo automobilio priežiūrą automobilių gamintojo „Jaguar“ paruoštiems meistrams ir nevaržomi mėgaukitės tinkamai veikiančiu automobiliu. Mes sukūrėme jūsų „Jaguar“ automobilį, tad leiskite mums juo pasirūpinti.


PLATINUM programą parengėme klientams, vairuojantiems 5 metų ar senesnius „Jaguar“ automobilius. Nusprendę pasinaudoti PLATINUM programa, galėsite būti tikri, kad jūsų automobilį apžiūrės ir jo priežiūros darbus atliks automobilių gamintojo „Jaguar“ paruošti meistrai, naudojantys originalias atsargines dalis.

Į PLATINUM programą įeina:

1. Variklio alyvos ir filtro keitimas

Reguliariai keičiant variklio alyvą, užtikrinamas ilgesnis variklio eksploatavimo laikotarpis, taip pat tinkamas variklio veikimas. Mes naudojame „Castrol“ variklių alyvą, kuri užtikrina optimalų variklio tepimą.

2. Automobilio diagnostika

Automobilio gamintojo paruoštas meistras atliks nuodugnią daugiau nei 20 automobilio komponentų patikrą. Nustatę kokių nors defektų, jus informuosime. Parengėme „Platinum“ kainoraštį papildomiems darbams, kuriuos būtina atlikti, norint nedelsiant pašalinti rimtesnius gedimus.

PAPILDOMI DARBAI

Vertingas automobilis nusipelnė atitinkamos priežiūros. Diagnostikos metu nustatytos problemos yra užfiksuojamos ir apie jas pranešama naudojantis elektronine platforma. Peržiūrėjome ne tik PLATINUM programos kainą, bet ir papildomai atliekamų darbų kainas. Daugumai įprastų su automobilio technine priežiūra susijusių papildomų darbų, pavyzdžiui, stabdžių remontui, filtrų, skysčių, valytuvų ir uždegimo žvakių keitimui, taikoma speciali PLATINUM nuolaida – 20 % nuolaida dalims ir 20 % nuolaida priežiūros darbams.

Kvalifikuoti meistrai visus darbus kokybiškai atlieka naudodami tik originalias dalis. Originalios dalys yra pritaikytos būtent jūsų automobiliui. Be to, joms suteikiama vienų metų garantija.

Keletas papildomų darbų pavyzdžių su darbo ir dalių kainomis:

  • Modelis „Jaguar XF“: galinių stabdžių trinkelių keitimas – nuo 100 EUR
  • Modelis „Jaguar XF“: žiedadulkių filtro keitimas – 29 EUR
  • Modelis „Jaguar XF“ (dyzelinis, 2,2 l): papildomo varomojo diržo keitimas – 57 EUR
  • Modelis „Jaguar XJ“: priekinių stabdžių diskų (355 mm) keitimas – 276 EUR
  • Modelis „Jaguar XJ“ (dyzelinis, 3,0 l): degalų filtro keitimas – 64 EUR
  • Modelis „Jaguar XJ“ (dyzelinis, 3,0 l): skirstomojo diržo keitimas – 430 EUR

Mūsų oficialus pardavėjas mielai supažindins jus su išsamesne informacija ir patikslins, ar programa yra taikoma ir jūsų automobiliui. Registruokitės, o mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie PLATINUM paslaugas.

„JAGUAR“ SERVISAS - SAVO „JAGUAR“ PATIKĖKITE PROFESIONALAMS

Rinkitės tuos, kurie apie „Jaguar“ žino viską ir dar daugiau! Patikėdami savąjį „Jaguar“ mums, būsite tikri, kad juo rūpinsis profesionalų komanda, kurios tikslas – kilstelti Jūsų „Jaguar“ į dar aukštesnį lygį.

Oficialus „Jaguar“ servisas - tai:
  • Remonto darbai atliekami pagal „Jaguar“ instrukcijas ir specifikacijas
  • Tik originalios „Jaguar“ atsarginės dalys, kurioms suteikiama 1 metų garantija
  • Naudojami originalūs, aukščiausius standartus atitinkantys įrankiai ir įranga
  • Pasaulinius standartus atitinkanti, nuolat tobulėjanti profesionalų komanda, kuriai išties rūpi Jūsų „Jaguar“