„Jaguar“ elektrinis visureigis

Kompromisų nepripažįstanti „Jaguar I-PACE“ patirtis.
Elektryczny SUV Jaguara

Apžiūrėkite „Jaguar“ elektrinį visureigį

„Jaguar I-PACE“ - tai elektrinis sportinis visureigis, kuris pristato naują „Jaguar“ elektrifikuoto pasaulio veidą.
Jo bekompromisės eksploatacinės savybės, puikus nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu ir laikui nepavaldžios sportinės dvasios derinys su prabanga ir naujausiomis technologijomis kelia susižavėjimą ir jaudulį. Iš jo galite tikėtis daugiau nei iš vidutinio elektromobilio ir galite būti tikri, kad „I-PACE“ šiuos lūkesčius pateisins.

Elektrinis „Jaguar I-PACE“ juda su nauja energija

Ilgas elektrinio visureigio nuotolis

Elektrifikuojantis diapazonas

Patvirtinta, kad „Jaguar“ elektrinio visureigio rida - iki 470 km. Dėl specialios akumuliatoriaus bloko konstrukcijos ir izoliacijos pavara turi didelę galią, nepriklausomai nuo važiavimo sąlygų. Todėl „I-PACE“ modelis yra patikimas kelionės palydovas bet kokiomis aplinkybėmis.
Lengvas elektrinio visureigio įkrovimas

Patogus įkrovimas

„Jaguar I-PACE“ akumuliatorius galima greitai ir lengvai įkrauti namuose naudojant namų įkrovimo stotelę. Tai patogiausia padaryti sustojus nakvynei. Kol ilsitės, „I-PACE“ saugiai kaupia energiją, kad galėtumėte pasiruošti kitai dienai. Įkrauti elektrinį visureigį kelyje taip pat tampa paprasčiau. Visa tai - dėl kelyje plečiamo įkrovimo taškų tinklo, kurį lengvai rasite naudodamiesi „I-PACE“ modelio navigacija.
Puikių eksploatacinių savybių elektrinis visureigis

Bekompromisis našumas

„Jaguar I-PACE“, iki 100 km įsibėgėjantis per 4,8 sekundės, nuvažiuojantis iki 470 km ir išvystantis 400 AG, žadina vaizduotę. Didžiausias 696 Nm sukimo momentas pasiekiamas vos pradėjus važiuoti. Elektrinis „Jaguar“ visureigis - akivaizdus įrodymas, kad ekologiškiems ir ekonomiškiems sprendimams nereikia jokių kompromisų.
Elektrinis visureigis su keturių varančiųjų ratų pavara

Važiavimo ypatybės

„Jaguar I-PACE“ yra itin manevringas ir puikiai valdomas ant bet kokios kelio dangos. Elektrinis visureigis turi keturių varančiųjų ratų pavarą, patobulintą stabdymo energijos rekuperaciją, valdomą nepriklausomą stabdymą ir, kaip papildoma įranga, elektra valdomą pneumatinę pakabą. Dėl šių funkcijų keliauti su „I-PACE“ yra patogiau, ekonomiškiau ir saugiau.

*Kai kurios iš aprašytų funkcijų gali būti papildoma įranga, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį. Išsamesnės informacijos teiraukitės įgaliotojo pardavėjo.

Išbandykite „Jaguar“ elektrinį visureigį  

Užpildykite ir pateikite paraiškos formą ir mes su jumis susisieksime,
kad patvirtintume jūsų registraciją į bekompromisio elektrinio visureigio „Jaguar I-PACE“ bandomąjį važiavimą.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje