„Jaguar“ sportinis kupė

Meistriškas stilius ir kvapą gniaužiantis našumas. Vienintelis ir nepakartojamas „Jaguar F-TYPE“.
„Jaguar“ sportinis kupė

Susižavėjimą keliantis sportinis kupė

Nepamirštama patirtis ir įspūdingas našumas. „Jaguar F-TYPE“. Bekompromisis sportinis kupė,
kuriame svaiginantis greitis ir žaibiškas pagreitis derinamas su puikiu manevringumu ir aukštu saugumo lygiu.
Jis patraukia akį savo rafinuotu dizainu ir kelia susižavėjimą savo nesupainiojamu stiliumi, išsiskiriančiu iš kitų sportinių kupė.

Atraskite „Jaguar F-TYPE“ galią išbandydami jį patys

Greitas sportinis kupė automobilis

„Jaguar F-TYPE“

Nagrinėkite įspūdingas sportinio kupė savybes
  • Atletiškas siluetas ir sportiškas britiško stiliaus dizainas
  • Išskirtiniai varikliai nuo 300 iki 575 AG, užtikrinantys puikias eksploatacines savybes
  • Dinamiką gerinančių pavaros technologijų galia
  • Konfigūruojamas salono apšvietimas, suteikiantis automobiliui individualumo
Meistriškas sportinio kupė stilius

MEISTRIŠKAS STILIUS

„F-TYPE“ – tobulas stilius, suteikiantis nepamirštamą patirtį. „Jaguar“ sportinis kupė yra moderni rafinuoto grožio interpretacija. Atletiškas siluetas, dinamiškos kūno linijos ir rafinuotos, tačiau ryžtingos formos įkūnija sportiško stiliaus esmę, nereikalaujančią papildomų puošmenų.
Sportinio kupė charakteristikos

SPORTINIAI REZULTATAI

„F-TYPE“ fantastiškus našumus lemia patikimi benzininiai varikliai, aprūpinti naujoviškomis technologijomis, mažinančiomis CO2 emisiją. Dėl savo bekompromisės galios, „Jaguar“ sportinis kupė gali įsibėgėti iki 100 km/h vos per 3,7 sekundės ir pasiekti stulbinantį 300 km/h greitį.
Sportinio kupė išmetimo sistema

IŠMETIMO SISTEMA

„Jaguar F-TYPE“ išmetimo sistema stebina ne tik savo išvaizda, bet ir skleidžiamu garsu. Pasirenkamas išmetimo valdymo mygtukas leidžia keisti išmetimo sistemos srautą ir keisti jos garsą. „Jaguar“ sportinis kupė dar niekada neskambėjo taip gražiai ir išskirtinai vienu metu.
Šiuolaikinė multimedija sportiniuose kupė

MULTIMEDIJA

„F-TYPE“ sportinis kupė taip pat buvo aprūpintas 12,3 colio skaitmeninio vairuotojo prietaisų skydeliu su tinkinimo parinktimis. Centrinėje konsolėje esantis ekranas suteikia galimybę tiesiogiai valdyti pagrindines automobilio viduje esančias funkcijas. Integruota moderni multimedijos sistema ne tik padidina sportinio kupė funkcionalumą, bet ir keleivių komfortą bei saugumą.

*Kai kurios aprašytos funkcijos gali būti pasirenkama įranga, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį. Išsamesnės informacijos teiraukitės įgaliotojo pardavėjo.

Išbandykite „Jaguar“ sportinį kupė

Užpildykite ir pateikite paraiškos formą ir mes su jumis susisieksime, kad patvirtintume jūsų registraciją bandomajam važiavimui sportiškuoju „Jaguar F-TYPE“.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje