„Jaguar“ sportiniai sedanai

Jie patraukia dėmesį savo elegantišku stiliumi, vilioja pasirodymu ir prabanga. Susipažinkite su „Jaguar“ sportiniais sedanais.
„Jaguar“ sportiniai sedanai

Nepriekaištingos formos sportiniai „Jaguar“ sedanai

Prabangūs ir stilingi „Jaguar“ sportiniai sedanai yra nesenstančios elegancijos įkūnijimas, kuris traukia akį ir jaudina.
Jie žavi dinamišku dizainu, našumu ir suteikia daug pasitenkinimo juos vairuojant.
Greiti ir judrūs „Jaguar“ sportiniai sedanai yra neabejotinas puikios formos elito prabangos pavyzdys. Pajuskite jų bekompromisę energiją.

Patirkite prabangių „Jaguar“ sedanų sportiškumą

Dinamiškas sportinis sedanas

„Jaguar XE“

Pasirinkite dinamišką sportišką sedaną
  • Aptakus sportinio sedano stilius
  • Žvilgsnius prikaustantis stilius ir raumeningas siluetas
  • Puikus manevringumas, užtikrinantis puikų valdymą ir puikų sukibimą
  • Prabangus interjeras ir neprilygstamas komfortas
Prabangus sportinis sedanas

„Jaguar XF“

Rinkitės išskirtinį sportišką sedaną
  • Puikus sedanų prabangos ir universalios elegancijos derinys
  • Puikus valdymas dinamiškam vairavimo malonumui
  • Prabangus interjeras, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų
  • Išskirtinumas ir unikalus stilius visais atžvilgiais
Sportiškas sportinio sedano dizainas

SPORTINIS DIZAINAS

Aerodinaminis siluetas, išraiškingos kėbulo linijos, būdingos oro įsiurbimo angos ir iškilios radiatoriaus grotelės – tai elementai, kurie neabejotinai išskiria „Jaguar“ sportinius sedanus. Elegancija, rafinuotumas ir dinamiškas dizainas visiškai atitinka šiuolaikinės prabangos idėją, o didingos detalės pabrėžia sportinį automobilių charakterį.
Aukštos kokybės prabangus sportinio sedano interjeras

PRABANGUS INTERJERAS

Rafinuotas „Jaguar“ sportinių sedanų stilius atsispindi puikiame jų interjero dizaine. Sukurtas dizainas sujungia eleganciją su minimalizmu ir dinamiškais elementais, o kilnios medžiagos ir praktiški sprendimai užbaigia bekompromisį sportinių sedanų įvaizdį kaip neprilygstamos prabangos esmę.
Pažangios sportinių sedanų technologijos

TECHNOLOGIJOS

Integruotos, intuityvios technologijos, naudojamos „Jaguar“ sportiniuose sedanuose, palaiko ryšį su pasauliu ir sklandžiai prisitaiko prie jūsų poreikių. Su „Pivi“ daugialypės terpės sistema keliauti tampa maloniau ir saugiau. Taip yra todėl, kad ji yra ne tik unikalus informacijos ir pramogų šaltinis, bet ir suteikia naudingų ir lengvai naudojamų funkcijų rinkinį, kuriuo naudotis itin intuityvu.
Išskirtinės sportinių sedanų vairavimo savybės

VAIRAVIMO CHARAKTERISTIKOS

Stabili pakaba ir standi kėbulo konstrukcija suteikia „Jaguar“ sportiniams sedanams puikų judrumą ir valdymą. Tai savo ruožtu garantuoja puikią vairavimo patirtį ir neprilygstamą komfortą. Pažink dinamiškus stilingus sedanus ir pasiruošk nepakartojamoms emocijoms.

* Kai kurios aprašytos funkcijos gali būti pasirenkama įranga, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį. Išsamesnės informacijos teiraukitės įgaliotojo pardavėjo.

Išbandykite „Jaguar“ sportinį sedaną

Užpildykite ir pateikite paraiškos formą ir mes su jumis susisieksime, kad patvirtintume jūsų registraciją į bandomąjį važiavimą pasirinktu „Jaguar“ sportiniu sedanu.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje