„Jaguar“ sportiškas kupė visureigis

„Jaguar F-PACE“. Dinamiškas kupė visureigis. Sportinės prabangos esmė.
Sportiškas kupė visureigis

„Jaguar F-PACE“ – sportinės dvasios įsikūnijimas

Didelis „Jaguar“ visureigis – tai nepaprastas dinamiško dizaino ir jaudinančių charakteristikų bei įspūdingų vairavimo savybių derinys.
„F-PACE“ išraiškingumas ir rafinuotumas visiškai atspindi jo sportinę dvasią ir prabangų modernumą. Ar norite pajusti pojūčius, kai galia jus prikausto prie sėdynės?
Pasirinkite kupė visureigį, su kuriuo galėsite tyrinėti nežinomybę.

Atraskite sportišką rafinuoto visureigį

Įmantrus visureigis kupė

„Jaguar F-PACE“

Atraskite sportišką kupė visureigį
  • Sportiškas išorės stilius ir rafinuotas interjero dizainas
  • Supaprastintas, dinamiškas siluetas su nuožulnia stogo linija
  • Dinaminiai jėgos agregatai, užtikrinantys įspūdingą veikimą, įskaitant 5,0 l V8 su kompresoriumi
  • Keturių ratų pavara – didžiausia vairavimo patirtis
Išskirtinio sportinio dizaino kupė visureigis

SPORTINIS DIZAINAS

Rafinuotas „Jaguar F-PACE“ dizainas išreiškiamas ne tik dinamišku, atletišku siluetu, bet ir rafinuotomis detalėmis, suteikiančiomis automobiliui sportiškumo. Gilios priekinės oro įleidimo angos ir žvilgantys priekiniai žibintai su „J“ formos dienos žibintais leidžia „Jaguar“ kupė visureigiams išsiskirti iš konkurentų stiliumi ir temperamentu.
Aukštos kokybės prabangaus kupė visureigio interjeras

PRABANGUS INTERJERAS

Sportiškas „Jaguar F-PACE“ stilius atsispindi rafinuotame salono dizaine. Eleganciją su minimalizmu ir dinamiškais elementais jungiantis dizainas, taurios medžiagos ir praktiški sprendimai užbaigia bekompromisį kupė visureigio įvaizdį kaip sportiškos prabangos esmę.
Sportiško kupė visureigio vairavimas

AWD

„F-PACE“ jėgos agregatas sujungia sportinį galiniais ratais varomo automobilio charakterį su keturių ratų pavaros saugumu ir sukibimu. „Jaguar“ kupė visureigis standartiškai galią siunčia į galinius ratus, kad būtų geriau valdomas. Savo ruožtu „Intelligent Driveline Dynamics System“ iš anksto praneša apie galimą sukibimo praradimą ir veiksmingai apsaugo nuo slydimo.
Sportinio kupė visureigio SVR versija

„F-PACE SVR“

„Jaguar F-PACE SVR“ versija – tai ne tik prabanga, bet ir didingos detalės bei sportiškas interjeras su išgaubtomis sėdynėmis. Tai tik maža unikalios patirties dalis, kurią garantuoja sportinė kupė visureigio versija. „F-PACE SVR“ sumontuotas nuostabus 5.0 V8 variklis su 550 AG, kurio dėka automobilis iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4 sekundes, o maksimalus greitis siekia 286 km/h.

* Kai kurios aprašytos funkcijos gali būti pasirenkama įranga, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį. Išsamesnės informacijos teiraukitės įgaliotojo pardavėjo.

Išbandykite sportišką „Jaguar F-PACE“

Užpildykite ir pateikite paraiškos formą ir mes su jumis susisieksime, kad patvirtintume jūsų registraciją į „Jaguar“ sportiškojo kupė visureigio bandomąjį važiavimą.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje