ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

F-TYPE

ABSOLIUTUS VAIRAVIMO MALONUMAS

kas yra F-TYPE?

F-TYPE yra tikrasis sportiškas Jaguar: galingas, vikrus ir išskirtinis. Jis specialiai sukurtas didelei galiai ir klusniam valdymui, būdingam šios kilmės automobiliams. Varikliai su mechaniniais kompresoriais, lengvos aliumininių kėbulų konstrukcijos ir pažangios vairavimo technologijos suteikia intuityvaus, instinktyvaus ir žvalaus vairavimo patirtį.

Tik jūsų F-TYPE

F-TYPE gamoje yra keturi modeliai. Kiekvienas jų siūlo savo išskirtinį pojūtį bei charakteristikas ir kiekvienas jų jausis tarsi namie, važiuojant vingiuotu kalnų perėjos keliu, greitkeliu arba miestų gatvėmis.

F-TYPE yra sukurtas tam, kad suteiktų tikrąjį vairavimo malonumą.
F-TYPE S prideda daugiau galios ir padidintą rafinuotų vairavimo technologijų gamą.
F-TYPE V8 S aprūpina pribloškiančia dinamika ir dar didesnėmis kontrolės galimybemis.
F-TYPE R pateikia superautomobilio dinamines savybes, suderintas su pažangiomis dinaminėmis technologijomis, kurios yra sufokusuotos į išskirtinius vairuotojo poreikius.

F-TYPE COUPÉ

Atraskite tikro sportiško automobilio galią, jautrų ir tikslų valdymą bei neprilygstamą dizainą. F-TYPE Coupé pateikia unikaliai suderintą vairavimo patirtį.

F-TYPE kabrioletas

Pajauskite tikrą atviro sportiško automobilio teikiamą jaudulį, kokį gali sukurti tik Jaguar. F-TYPE kabrioletas yra sukurtas didelei galiai ir tiksliam bei jautriam valdymui.

F-TYPE R

R yra stiprumas. Tai suteikia maksimalią F-TYPE išraišką: pats galingiausias, dinamiškai pajėgiausias, labiausiai jaudinantis.

F-TYPE R yra aštriausias, jautriausias ir labiausiai jaudinantis sportiško automobilio įsikūnijimas.

  • 5.0 litrų V8 550 AG turbokompresorinis su 680 Nm, esant 3,500 aps./min
  • 0-97 km/val. per 4.0 sekundes. Maksimalus greitis 299 km/val.
  • Elektroninis aktyvus diferencialas su traukos krypties palaikymu stabdant
  • Unikalus R stilius

KVAPĄ GNIAUŽIANTI GALIA

Plakanti F-TYPE širdis yra su mechaniniu kompresoriumi. Galią tiekia keturių, itin pažangių, variklių gama: 3.0 V6 340AG, 3.0 V6 380AG, 5.0 V8 495AG ir 5.0 V8 550AG. Kiekvienas aprūpintas Roots tipo kompresoriais, sumontuotais „V“ variklio viršuje, išlaikant jo kompaktinius matmenis. Jaguar yra mechaninio pripūtimo technologijų lyderis. Jos leidžia tolygų galios tiekimą ir stiprią trauką bet kuriame variklio sūkių diapazone, sumažinant laiko tarpą tarp vairuotojo galios pareikalavimo ir variklio atsako.

F-TYPE riaumoja iš širdies. Jo sportiška išmetimo sistema galingai urzgia nuo užvedimo, sukurdama lenktyninio automobilio įkvėptą crescendo. Aktyvi sportiška išmetimo sistema yra standartinė tam tikruose F-TYPE modeliuose. Joje naudojamas aktyvus vožtuvas, leidžiantis išmetamosioms dujoms veržtis tiesesniu keliu, taip sukuriant gilų, dramatišką garsą. Valdoma aktyvi išmetimo sistema leidžia tiesiogiai kontroliuoti sistemą. Ji siūloma tam tikrose F-TYPE versijose ir yra standartinėje F-TYPE R įrangoje.

Pasiruošęs važiuoti

F-TYPE transmisija Quickshift veikia greitai, lyg žaibas ir yra išskirtinai rafinuota. Aštuonios, artimais intervalais išdėstytos pavaros leidžia varikliui veikti pačiame efektyviausiame sūkių diapazone, bet kada pateikiant optimalią galią ir sukimo momentą. Pasirenkamas Dynamic režimas suteiks daugiau adrenalino, padidindamas akceleratoriaus jautrumą ir pakeisdamas pavarų parinkimo programą, taip dar labiau išryškindamas sportiško automobilio charakterį.

Dinaminės Savybės

lengva aliuminio konstrukcija

Lengva, dideliu atsparumu sukimui pasižyminti, aliumininė F-TYPE  kėbulo konstrukcija yra idealus pagrindas sportiškam automobiliui. Jis nulemia, kaip automobilis važiuoja, yra valdomas ir jaučiamas. Ši stipri bei standi struktūra užtikrina visuomet stabilią platformą preciziškam, žvaliam valdymui ir tobulai dera su galingų variklių gama. Kartu jie sukuria išskirtinį galios ir svorio bei sukimo momento ir svorio santykį – tai, kuo matuojamos sportiško automobilio charakteristikos.

Subalansuotas

Subalansuotas ir pajėgus, išskirtinis F-TYPE valdymas prasideda nuo fizinių savybių. Jo svorio centras yra taip žemai, kaip įmanoma. Netgi svorio paskirstymas buvo skrupulingai suprojektuotas, derinant akumuliatoriaus ar ploviklio bako komponavimo vietą galinėje automobilio dalyje. Ilgis nusako automobilio vikrumą, plotis daro poveikį automobilio stabilumui.

vidinis jausmas

Vienovė su automobiliu, vairu ir keliu. Jūs ir F-TYPE susijungiate nuo momento, kai paspaudžiamas užvedimo mygtukas ir atgyja suriaumojęs variklis. Į vairuotoją orientuotas salonas suderina intuityvias technologijas ir funkcionalią ergonomiką su unikaliu sportiniu stiliumi.

Salonas

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible