JAGUAR I-PACE

Pasaulio metų automobilis

NAUJASIS JAGUAR „I-PACE“ ELEKTRINIS MIESTO VISUREIGIS

„JAGUAR I-PACE“ – TAI PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS MIESTO VISUREIGIS, KURIS GRIAUNA STEREOTIPUS. METAS PERMAINOMS.

Kuriant naujojo modelio I-PACE automobilių saloną, daugiausia dėmesio skirta vairuotojui, užtikrinant šeimos automobiliams būdingas savybes – naujajame I-PACE dera neprilygstamas „Jaguar“ vairavimo malonumas, kasdienis praktiškumas ir geriausios šioje klasėje daiktų laikymo bei pervežimo galimybės. Tokio kompaktiško sportinio visureigio dar nėra buvę.

Su visais gamintojo „Jaguar“ automobiliais kelyje jausitės išskirtiniai. Elektrinė pavaros sistema šio pojūčio nesumažina. Kruopščiai suprojektuotas naujasis „Jaguar I-PACE“ yra elektrinis automobilis su baterija (angl. Battery Electric Vehicle, BEV). Patrauklus ir maloniai vairuojamas visureigis „Jaguar I-PACE“ yra išmaniausias penkių vietų sportinis automobilis pasaulyje.

Kaina nuo 80 700 €

REGISTRUOKITĖS IŠBANDYTI NAUJĄJĮ JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE JATKAA VOITTOKULKUAAN

PIRMĄ KARTĄ PASAULIO METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMŲ ISTORIJOJE MODELIS „JAGUAR I-PACE“ TAPO NUGALĖTOJU NET TRIJOSE KATEGORIJOSE

Šiemet Pasaulio metų automobilio apdovanojimuose (angl. World Car Awards) visiškai elektrinis modelis „Jaguar I-PACE“ nugalėjo net trijose kategorijose.

I-PACE ECOTY

„JAGUAR I-PACE“ – EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS

2019 m. Europos metų automobilio apdovanojimuose visiškai elektrinis „Jaguar“ I-PACE pripažintas Metų automobiliu. „Jaguar“ pirmą kartą laimėjo šį prestižinį apdovanojimą.

I-PACE ENGINE

TARPTAUTINIUOSE GERIAUSIO 2019 METŲ VARIKLIO IR VAROS SISTEMOS APDOVANOJIMUOSE MODELIS „JAGUAR I-PACE“ NUGALĖJO TRIJOSE KATEGORIJOSE

Rinkdama apdovanojimų nugalėtojus Štutgarte vykusioje variklių ir varos sistemų parodoje, 70 automobilių ekspertų žurnalistų iš 31 šalies komisija atsižvelgė į tokias pagrindines automobilių savybes kaip eksploatavimo parametrai, vairavimo patogumas, energijos naudojimo efektyvumas ir rafinuotumas.

Trijose kategorijose pelnyti apdovanojimai įrodo, kokiomis puikiomis techninėmis savybėmis pasižymi modelyje I-PACE įrengta automobilių gamintojo „Jaguar“ suprojektuota ir pagaminta aplinkos neteršianti varos sistema.

Interior

ĮVERTINKITE MODELIO „I-PACE“ SALONĄ

SIELA

Metas permainoms. Metas pabrėžti „Jaguar“ išskirtinumą.

„I-PACE“: DĖMESYS SMULKMENOMS

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS

Visiškai įkrovus bateriją, automobilis nuvažiuoja 470 km WLTP ciklu.

TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Dėl staigaus sukimo momento ir visų varančiųjų ratų sistemos visureigis I-PACE greitėja kaip sportinis automobilis. 100 km/h greitį jis pasiekia vos per 4,8 sekundžių.

AKUMULIATORIUS

AKUMULIATORIUS

Visureigio I-PACE 90 kWh bateriją sudaro didelio energijos tankio ličio jonų elementai. Jų dizainas ir pažangi terminio valdymo sistema užtikrina šių baterijų ilgaamžiškumą ir ilgą didžiausios galios išlaikymo laikotarpį.

GALIA

GALIA

Visureigis I-PACE yra varomas dviem nuolatinio magneto sinchroniniais elektros varikliais. Panašiai kaip ir lenktyninių automobilių „I TYPE Formula E“ varikliai, šie varikliai generuoja 400 AG galią ir 700 Nm sukimo momentą.

MATMENYS

MATMENYS

Visureigis I-PACE yra kompaktiškas iš išorės, tačiau itin erdvus viduje. Automobilio viduje įrengtos penkios standartinio dydžio sėdynės, pažangios daiktų laikymo sistemos, erdvi, daugiau nei 1453 litrų tūrio bagažinė ir 27 litrų tūrio daiktinė automobilio priekyje.

ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS

Naudodami 50 kW nuolatinės srovės spartųjį įkroviklį (šio tipo įkrovikliai dažniausiai naudojami viešose įkrovimo stotelėse), per valandą įkrausite bateriją tiek, kad visureigiu I-PACE įveiksite iki 270 km*.

* Faktinis įkrovos laikas gali skirtis priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir naudojamos įkrovimo įrangos.

RANGE AND CHARGING

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

Nesvarbu, ar tai bus pirmasis, ar jau kitas Jūsų įsigytas elektrinis automobilis, – Jūs nustebsite, kaip puikiai visureigis „Jaguar I-PACE“ atitiks Jūsų kasdienio gyvenimo poreikius. Įsitikinkite tuo naudodami mūsų parengtą įveikiamo atstumo skaičiuoklę ir įkrovimo duomenų anketą.

PASKATOS

PASKATOS

Visureigių I-PACE savininkams taikomos elektrinių automobilių savininkams numatytos finansinės lengvatos. Galimos paskatos, dėl kurių kasdienis vairavimas taps dar patogesnis ir ekonomiškesnis, gali būti valstybės dotacijos, mažesni kelių mokesčiai, mažesni mokesčiai už automobilio statymą miesto centre ir galimybė naudotis eismo juostomis, skirtomis bent vieną keleivį vežančioms transporto priemonėms.

Patrauklus ir maloniai vairuojamas, patogus ir sąveikus visureigis „Jaguar I-PACE“ yra išmaniausias penkių vietų sportinis automobilis pasaulyje. Tapkite jo savininku jau šiandien.

ĮSPŪDINGAS VAŽIAVIMAS

ĮSPŪDINGAS VAŽIAVIMAS

Visureigis I-PACE visų pirma yra gamintojo „Jaguar“ automobilis, t. y. automobilis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui. 700 Nm sukimo momentą generuojantys elektros varikliai ir beveik tobulas masės paskirstymas užtikrina sportinio visureigio veržlumą.

APTAKIOS LINIJOS

APTAKIOS LINIJOS

Elegantišku dizainu ir itin geromis aerodinaminėmis savybėmis (oro pasipriešinimo koeficientas – tik 0.29Cd išsiskiriantis visureigis I-PACE sklandžiai skrodžia orą, taigi įveikia itin didelius atstumus ir pasižymi puikiu stabilumu. Aptakios visureigio I-PACE kėbulo linijos, staigus variklio dangčio nuolydis ir išskirtinis galinės kėbulo dalies dizainas nepaliks abejingų.

VIDINĖ RAMYBĖ

VIDINĖ RAMYBĖ

Visureigyje I-PACE sklandžiai dera technologijos ir erdvumas. Tvarkingas salono dizainas išsiskiria aukšta kokybe ir aptakiomis linijomis. Įrengus elektrinę pavaros sistemą, visureigio I-PACE salone atsirado daugiau laisvos erdvės, taigi dabar jis išsiskiria dar didesniu komforto lygiu.

VISADA KONTROLIUOSITE SITUACIJĄ

VISADA KONTROLIUOSITE SITUACIJĄ

Visureigyje I-PACE įdiegta informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“ leis lengvai valdyti visas automobilyje įrengtas technologijas. Be 4G belaidžio ryšio technologijos, kuri yra standartinės įrangos dalis, automobilyje taip pat numatyta daugybė kitų ryšio technologijų, pavyzdžiui, sistemos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“

RACE TO INNOVATE

LENKTYNĖS PAŽANGOS LINK

Automobilių gamintojas „Jaguar“ yra pasiryžęs projektuoti patrauklius elektrinius automobilius, kuriuos būtų malonu vairuoti. Nuo 2016 metų gamintojo „Jaguar“ automobiliais yra lenktyniaujama „Formulės E“ čempionate, o 2018 metais lenktynės „I-PACE eTROPHY“ taps pirmosiomis pasaulyje tarptautinėmis lenktynėmis, kuriose varžysis visiškai elektriniai masinės gamybos automobiliai. Tai yra naujos eros inovacijų pradžia lenktynių istorijoje.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible