ATSINAUJINĘS „JAGUAR I-PACE“ ATVYKSTA Į LIETUVĄ

100% Jaguar

JAGUAR I-PACE

Pasaulio metų automobilis 2019

Pristatome pirmąjį visiškai elektrinį visureigį

Laikas keistis. Laikas dar pažangesniam “Jaguar”.

Susipažinkite su atnaujintu Jaguar I-PACE pirmieji.

Dabar „Jaguar I-Pace“ pristatome su nauja „Pivi Pro“ pramogų sistema, tokia pat greita ir lengva naudoti kaip jūsų išmanusis telefonas.

Taip pat naujas, papildomai pasirenkamas, skaitmeninis „ClearSight“ galinio vaizdo veidrodėlis pagerina matomumą ir patogumą.

Dabar „I-PACE“ standartiškai tiekiamas su 11kW įkrovikliu. Taip pat galite pasirinkti ir naują belaidį įkrovimą.

Išorinis dizainas patobulintas nauja „Atlas Grey“ grotelių apdaila, dar įvairesne ir patobulinta dažų palete, nauju ratų asortimentu ir prabangiu nauju „Bright Pack“, kurį galima įsigyti visuose „I-PACE“ asortimento modeliuose.

Atsinaujinęs „Jaguar I-PACE“ atvyksta į Lietuvą 2021 metų pradžioje.

I-PACE Limited Edition

Pristatome Jums
“Jaguar I-Pace 320 Limited Edition”

Visiškai elektrinis „Jaguar I-PACE“ įkvepia vos jį išvydus. Pristatome Jums išskirtinės įrangos “Jaguar I-Pace 320 Limited Edition”:

  • 320 AG variklis, keturių varančiųjų ratų sistema
  • Sukimo momentas 500 Nm.
  • Pagreitėjimas 0-100km/h tik 6,4 s.
  • Baterijos talpa 90kWh
  • Nuvažiuojamas atstumas iki 470 km.
  • Kaina nuo 73 400 EUR

REGISTRUOKITĖS IR IŠBANDYKITE 

Benefits

Ar žinote, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija priėmė įsakymą, kuris skatina elektromobilių įsigijimą fiziniams asmenims?

Asmuo įsigijęs ir savo vardu įregistravęs naują elektromobilį, pateikęs ministerijai prašymą gali gauti vienetinę net 4000 € kompensacinę išmoką.

Pasinaudokite šia parama įsigydami “Jaguar I-PACE” ir atgaukite 4000 €!

I-PACE - Golden Steering Wheel

„JAGUAR I-PACE“ PELNĖ „GOLDEN STEERING WHEEL“ APDOVANOJIMĄ GERIAUSIO MIESTO VISUREIGIO KATEGORIJOJE

Automobilių gamintojo „Jaguar“ visiškai elektrinis miesto visureigis pelnė žymiausią Vokietijoje „Golden Steering Wheel“ automobilių apdovanojimą. Visureigis I-PACE triumfavo vidutinio dydžio miesto visureigių kategorijoje. 

JAGUAR I-PACE JATKAA VOITTOKULKUAAN

PIRMĄ KARTĄ PASAULIO METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMŲ ISTORIJOJE (2019) MODELIS „JAGUAR I-PACE“ TAPO NUGALĖTOJU NET TRIJOSE KATEGORIJOSE

Šiemet Pasaulio metų automobilio apdovanojimuose (angl. World Car Awards 2019) visiškai elektrinis modelis „Jaguar I-PACE“ nugalėjo net trijose kategorijose.

I-PACE ECOTY

„JAGUAR I-PACE“ – EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS 2019

2019 m. Europos metų automobilio apdovanojimuose visiškai elektrinis „Jaguar“ I-PACE pripažintas Metų automobiliu. „Jaguar“ pirmą kartą laimėjo šį prestižinį apdovanojimą.

I-PACE ENGINE

TARPTAUTINIUOSE GERIAUSIO 2019 METŲ VARIKLIO IR VAROS SISTEMOS APDOVANOJIMUOSE MODELIS „JAGUAR I-PACE“ NUGALĖJO TRIJOSE KATEGORIJOSE

Rinkdama apdovanojimų nugalėtojus Štutgarte vykusioje variklių ir varos sistemų parodoje, 70 automobilių ekspertų žurnalistų iš 31 šalies komisija atsižvelgė į tokias pagrindines automobilių savybes kaip eksploatavimo parametrai, vairavimo patogumas, energijos naudojimo efektyvumas ir rafinuotumas.

Trijose kategorijose pelnyti apdovanojimai įrodo, kokiomis puikiomis techninėmis savybėmis pasižymi modelyje I-PACE įrengta automobilių gamintojo „Jaguar“ suprojektuota ir pagaminta aplinkos neteršianti varos sistema.

Interior

ĮVERTINKITE MODELIO „I-PACE“ SALONĄ

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS

Visiškai įkrovus bateriją, automobilis nuvažiuoja 470 km WLTP ciklu.

TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Dėl staigaus sukimo momento ir visų varančiųjų ratų sistemos visureigis I-PACE greitėja kaip sportinis automobilis. 100 km/h greitį jis pasiekia vos per 4,8 sekundžių.

AKUMULIATORIUS

AKUMULIATORIUS

Visureigio I-PACE 90 kWh bateriją sudaro didelio energijos tankio ličio jonų elementai. Jų dizainas ir pažangi terminio valdymo sistema užtikrina šių baterijų ilgaamžiškumą ir ilgą didžiausios galios išlaikymo laikotarpį.

GALIA

GALIA

Visureigis I-PACE yra varomas dviem nuolatinio magneto sinchroniniais elektros varikliais. Panašiai kaip ir lenktyninių automobilių „I TYPE Formula E“ varikliai, šie varikliai generuoja 400 AG galią ir 700 Nm sukimo momentą.

MATMENYS

MATMENYS

Visureigis I-PACE yra kompaktiškas iš išorės, tačiau itin erdvus viduje. Automobilio viduje įrengtos penkios standartinio dydžio sėdynės, pažangios daiktų laikymo sistemos, erdvi, daugiau nei 1453 litrų tūrio bagažinė ir 27 litrų tūrio daiktinė automobilio priekyje.

ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS

Kartu su automobiliu pateikiami du įkrovimo laidai, taigi jį galite įkrauti tiek namuose, tiek prijungę prie viešųjų įkrovimo stotelių, kurių tinklas sparčiai plečiasi.

RANGE AND CHARGING

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

Nesvarbu, ar tai bus pirmasis, ar jau kitas Jūsų įsigytas elektrinis automobilis, – Jūs nustebsite, kaip puikiai visureigis „Jaguar I-PACE“ atitiks Jūsų kasdienio gyvenimo poreikius. Įsitikinkite tuo naudodami mūsų parengtą įveikiamo atstumo skaičiuoklę ir įkrovimo duomenų anketą.

PASKATOS

PASKATOS

Visureigių I-PACE savininkams taikomos elektrinių automobilių savininkams numatytos finansinės lengvatos. Galimos paskatos, dėl kurių kasdienis vairavimas taps dar patogesnis ir ekonomiškesnis, gali būti valstybės dotacijos, mažesni kelių mokesčiai, mažesni mokesčiai už automobilio statymą miesto centre ir galimybė naudotis eismo juostomis, skirtomis bent vieną keleivį vežančioms transporto priemonėms.

Patrauklus ir maloniai vairuojamas, patogus ir sąveikus visureigis „Jaguar I-PACE“ yra išmaniausias penkių vietų sportinis automobilis pasaulyje. Tapkite jo savininku jau šiandien.

ĮSPŪDINGAS VAŽIAVIMAS

ĮSPŪDINGAS VAŽIAVIMAS

Visureigis I-PACE visų pirma yra gamintojo „Jaguar“ automobilis, t. y. automobilis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui. 700 Nm sukimo momentą generuojantys elektros varikliai ir beveik tobulas masės paskirstymas užtikrina sportinio visureigio veržlumą.

APTAKIOS LINIJOS

APTAKIOS LINIJOS

Elegantišku dizainu ir itin geromis aerodinaminėmis savybėmis (oro pasipriešinimo koeficientas – tik 0.29Cd išsiskiriantis visureigis I-PACE sklandžiai skrodžia orą, taigi įveikia itin didelius atstumus ir pasižymi puikiu stabilumu. Aptakios visureigio I-PACE kėbulo linijos, staigus variklio dangčio nuolydis ir išskirtinis galinės kėbulo dalies dizainas nepaliks abejingų.

VIDINĖ RAMYBĖ

VIDINĖ RAMYBĖ

Visureigyje I-PACE sklandžiai dera technologijos ir erdvumas. Tvarkingas salono dizainas išsiskiria aukšta kokybe ir aptakiomis linijomis. Įrengus elektrinę pavaros sistemą, visureigio I-PACE salone atsirado daugiau laisvos erdvės, taigi dabar jis išsiskiria dar didesniu komforto lygiu.

VISADA KONTROLIUOSITE SITUACIJĄ

VISADA KONTROLIUOSITE SITUACIJĄ

Visureigyje I-PACE įdiegta informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“ leis lengvai valdyti visas automobilyje įrengtas technologijas. Be 4G belaidžio ryšio technologijos, kuri yra standartinės įrangos dalis, automobilyje taip pat numatyta daugybė kitų ryšio technologijų, pavyzdžiui, sistemos „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible