VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

AKCENTAI

ELEKTRINĖ VAROS SISTEMA

Kvapą gniaužianti galia ir dinamiškumas. Neteršia aplinkos. Viskas, ko galite tikėtis iš visiškai elektrinio efektyviojo „Jaguar“ miesto visureigio.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Elektriniu režimu galimas nuvažiuoti atstumas priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, temperatūros ir važiavimo greičio. Naudokitės elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo skaitikliu ir sužinokite, kokį atstumą galite nuveikti su savuoju I-PACE visureigiu.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

470 KM

(292 mylios)††

Visiškai įkrovus bateriją, galima nuvažiuoti iki 470 km (292 mylių).*
WLTP rezultatas. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis, priklausomai nuo jūsų vairavimo stiliaus.

ĮKROVIMO LAIKAS

8,5 valandos*


Naudojant 11 kW kintamosios srovės (AC) įkroviklį, bateriją galima visiškai įkrauti vos per 8,5 valandos.* Taigi namuose automobilį galite visiškai įkrauti pernakt. Rezultatas, gautas naudojant 11 kW kintamosios srovės (AC) buitinį įkroviklį.

IŠMETAMŲ TERŠALŲ KIEKIS

0 CO2


Važiuokite neteršdami aplinkos.

GREITĖJIMAS

4,8 (4,5)

sekundės

Nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 4,8 sekundės (nuo 0 iki 60 mph – per 4,5 sekundės).

TECHNOLOGIJOS

Subtiliai integruotos technologijos padeda lengvai valdyti visureigio I-PACE funkcijas ir prijungtus prietaisus.

Mūsų informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ naudotis taip pat paprasta, kaip išmaniuoju telefonu. Vienu piršto bakstelėjimu pasieksite visą svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, atidarysite navigacijos sistemos langą1, prisijungsite prie žiniasklaidos priemonių ir atidarysite kontaktų sąrašą.
SISTEMA „PIVI PRO“
AKIMIRKSNIU PATEIKIAMA INFORMACIJA
GARSO SISTEMA „MERIDIAN“
PAKETAS „ONLINE PACK“ IR BELAIDIS INTERNETAS SU DUOMENŲ PLANU
PROGRAMĖLĖ „JAGUAR GO I-PACE“

PROGRAMĖLĖ „JAGUAR GO I-PACE“

Programėlė GO I-PACE leidžia sužinoti, kaip visureigis „Jaguar I-PACE“ atitiks jūsų kasdienius poreikius. Joje galite rasti faktus ir skaitinius duomenis, lyg vairuotumėte automobilį iš tikrųjų. Programėlėje pateikiami kelionių žemėlapiai, numatomas elektriniu režimu galimas nuvažiuoti atstumas ir baterijos naudojimas, kelyje esančios įkrovimo stotelės ir sutaupytų išlaidų suma.
ATSISIUNTIMAS SU „iOS“ OPERACINE SISTEMA ATSISIUNTIMAS SU „ANDROID“ OPERACINE SISTEMA
MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „JAGUAR REMOTE“

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „JAGUAR REMOTE“

Programėlė „Jaguar Remote“4 leidžia peržiūrėti su automobiliu susijusią informaciją išmaniajame telefone. Naudodami programėlę, galėsite sužinoti automobilio baterijos įkrovos lygį, būseną, įkrovimo greitį, atstumą, kurį galėsite nuvažiuoti elektriniu režimu, ir kitus rodiklius. Su šia programėle galėsite nuotoliniu būdu pradėti ir sustabdyti baterijos įkrovimą, fiksuoti įkainius ir nustatyti didžiausią baterijos įkrovos lygį.
FUNKCIJA „JAGUAR OPTIMISED ASSISTANCE“ IR PAGALBOS SKAMBUČIO FUNKCIJA

FUNKCIJA „JAGUAR OPTIMISED ASSISTANCE“ IR PAGALBOS SKAMBUČIO FUNKCIJA

Automobiliui sugedus, pagalbos funkcija „Jaguar Optimised Assistance“ leidžia tiesiogiai susisiekti su „Jaguar“ pagalbos komanda. Įvykus rimtesniam incidentui, SOS pagalbos skambučio funkcija leidžia automatiškai susisiekti su pagalbos centru, kurio darbuotojai išsiųs reikiamas pagalbos tarnybas į įvykio vietą.

PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

Namuose automobilį geriausia įkrauti pernakt. Jums ilsintis ir atgaunant jėgas, visureigis I-PACE saugiai įkraunamas ir paruošiamas kitos dienos kelionėms.

ĮKROVIMAS NAMUOSE

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Įkrauti automobilį namuose ne tik patogu, bet ir kainuoja mažiau, nes vienam kilometrui nuvažiuoti sunaudojama elektros energija dažnai kainuoja pigiau nei benzinas, dyzelinas ar elektros energija, naudojama įkraunant automobilį kelyje. Norint įkrauti I-PACE visureigį namuose, rekomenduojame įsigyti specialistų montuojamą buitinį įkroviklį (sieninį įkroviklį ar buitinę įkrovimo stotelę).
SUŽINOKITE DAUGIAU
VILKIMO ĮRANGA

VILKIMO ĮRANGA

Jūsų visureigio „Jaguar I-PACE“ velkamoji galia siekia iki 750 kg, o didžiausioji masė sukabinimo taške – iki 45 kg. „Jaguar“ priedų parduotuvėje galite įsigyti nuimamą prikabinimo įtaisą.
LAISVALAIKIO RAKTAS „ACTIVITY KEY“

LAISVALAIKIO RAKTAS „ACTIVITY KEY“

Naujasis vandeniui ir smūgiams atsparus papildomai užsakomas antrosios kartos laisvalaikio raktas „Activity Key“5 atrakina, užrakina automobilį ir paleidžia jo variklį. Kad ir kokias lauko pramogas suplanuotumėte, galėsite užmiršti apie įprastus automobilio raktelius.
APSAUGOS KAMERA

APSAUGOS KAMERA

Visureigio I-PACE baterija yra įrengta patvarioje iš aliuminio ir plieno pagamintoje kameroje, užtikrinančioje didesnį visų automobilyje esančių asmenų saugumą.
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios sistemos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

Pritaikykite savąjį I-PACE visureigį pagal asmeninius poreikius, rinkdamiesi produktus iš didelio modelio variantų, variklių ir specifikacijų paketų asortimento.

PRITAIKYKITE MODELĮ „JAGUAR I-PACE“ PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Pasirinkite norimą modelio versiją, variklį ir specifikacijų paketą, taip pat norimas spalvas, ratlankius ir salono apdailos variantą.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „JAGUAR I-PACE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR I-PACE“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Pritaikykite modelį „Jaguar I-PACE“ pagal asmeninius poreikius.
PERŽIŪRĖKITE PAPILDOMAI UŽSAKOMĄ ĮRANGĄ IR PRIEDUS
ELEKTRINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

ELEKTRINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

Sužinokite daugiau informacijos apie elektrinius automobilius.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.
*Naudojant 100 kW nuolatinės srovės (DC) spartųjį įkroviklį
.​
††Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.

2Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Jaguar“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

3Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie su šia funkcija susijusias sąžiningo naudojimosi taisykles pateikiama sistemos „InControl Pivi Pro“ sąlygose adresu jaguar.com/pivi-pro-terms. Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų.

4 Programėlė „Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.

5Laisvalaikio raktas „Activity Key“ įkraunamas per 1 valandą ir neišsikrauna iki 7 dienų.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijos (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsisakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvius apdailos lygius, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo įsigijimo šalies, pasirinkto variklio ir transmisijos tipų.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.​ ​

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.