PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

Kuriant išskirtinius „Jaguar“ automobilius, derinama aukščiausio lygio prabanga, efektyvumas ir technologijos.

"Įspūdingas efektyvumas, neprilygstama prabanga ir pažangiausios technologijos. Padalinys „Special Vehicle Operations“ pristato aukščiausios klasės „Jaguar“ automobilius: specialiuoju SV ženkleliu pažymėtus, riboto leidimo kolekcinius ir unikalaus dizaino modelius.

Šiame padalinyje gaminami pagal individualų užsakymą komplektuojami automobiliai, taigi čia siūlomos įvairios papildomai užsakomos paslaugos ir įranga, taip pat „SV Premium“ ar „SV Bespoke“ apdailos spalvų paletės."

F-PACE SVR 575 EDITION

Paskutinysis „Jaguar V8“ yra toks našus SUV, kokio dar nėra buvę. Paskutinysis „Jaguar V8“ yra toks našus SUV, kokio dar nėra buvę.

INFRASTRUKTŪRA

SVO padalinys veikia mūsų naujajame Vorikšyre (Anglijoje) įsikūrusiame techniniame centre, į kurį investavome 20 mln. GBP. Ši specializuota gamykla taip pat yra automobilių gamintojo „Jaguar Land Rover“ techninio meistriškumo centras, kuriame dirba 200 automobilių specialistų komanda. 20 000 m2 ploto SVO padalinio patalpose įrengta daugiau nei 40 techninės apžiūros aikštelių ir pasaulinio lygio dažymo cechas.

NEPRILYGSTAMŲ SAVYBIŲ MIESTO VISUREIGIS

Standartiniam F-PACE modeliui būdinga prabanga ir praktiškumu pasižymintis naujasis F-PACE SVR miesto visureigis atskleidžia tikrąjį automobilio potencialą. Dėl 5,0 l darbinio tūrio V8 variklio su mechanine pripūtimo sistema, pažangios aerodinaminės konstrukcijos ir efektyvumą užtikrinančių komponentų tai yra greičiausias iki šiol pagamintas F-PACE visureigis.
ŠIO AUTOMOBILIO SAVYBĖS

SV PASLAUGOS

DAŽŲ PALETĖ „SV PREMIUM“

DAŽŲ PALETĖ „SV PREMIUM“

Gaminant išskirtinius automobilius, derinamos naujausios dažymo technologijos, aukščiausios kokybės apdailos medžiagos ir aukščiausio lygio meistriškumas.
„SV BESPOKE“

„SV BESPOKE“

Pasirinkę „SV Bespoke“ apdailos variantą, galėsite rinktis iš daugybės automobilio dažų spalvų, taip pat pateikti norimos spalvos pavyzdį, pagal kurį paruošime jūsų automobilio dažus.

SPECIALIZUOTIEJI CENTRAI

Mūsų specializuotieji SV centrai skirti norintiems iš arti apžiūrėti išskirtinio dizaino ir komplektacijos automobilius bei asmeniškai pasitarti su mūsų SV ekspertų komanda.

DEMONSTRACINIAI AUTOMOBILIAI

DEMONSTRACINIAI AUTOMOBILIAI

Ar norėtumėte išmėginti „Jaguar SV“ automobilį? Mūsų specializuotuosiuose SV centruose galite apžiūrėti išskirtinius „Jaguar SV“ automobilius.
EKSPERTŲ ŽINIOS

EKSPERTŲ ŽINIOS

Neprilygstamų žinių apie produktus turintys mūsų SV pardavimo specialistai mielai padės susikomplektuoti jūsų svajonių „Jaguar“ automobilį.
SPECIALIAI PARUOŠTI MEISTRAI

SPECIALIAI PARUOŠTI MEISTRAI

SV modeliai yra unikalūs, taigi reikalauja atitinkamo specialistų atidumo. Todėl mūsų specializuotuosiuose SV centruose dirba tik aukščiausios kvalifikacijos „Jaguar“ meistrai. Specializuotųjų SV centrų meistrai baigia išsamius mokymus, kad galėtų užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas.

RASTI SV SPECIALISTĄ

Įrašę savo pašto kodą, pasirinkite specializuotąjį SV centrą atrankos pagal paslaugas meniu lange.