„Jaguar“ naujiems automobiliams suteiks 5 metų garantiją

Didžiosios Britanijos automobilių gamintojas „Jaguar“ suteikia penkerių metų garantiją visiems savo modeliams, įskaitant ir visiškai elektrinį „Jaguar I-PACE“ bei visas hibridines transporto priemones. Tai reiškia, kad britų įmonės garantinis laikotarpis gerokai pailgėjo ir beveik dvigubai viršija pramonės standartą – daugybės gamintojų nustatytus trejus garantijos galiojimo metus.

Penkerius metus arba iki automobiliu bus nuvažiuota 150 tūkst. km – atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau, „Jaguar“ visiškai nemokamai taisys gamybos defektus arba pakeis reikalingas detales pagal garantijos apraše numatytas taisykles.

Taip pat pravartu naudoti mobiliosios programėlės išmaniąją paslaugą „InControl Remote“, kuri leidžia optimizuoti pagalbą sugedus automobiliui ir apima automatinius pagalbos skambučius bei galimybę nuotoliniu būdu palaikyti ryšį su savo transporto priemone iš bet kurios vietos. Tai gali gerokai palengvinti gyvenimą, kai nutinka kažkas netikėto.

Plati šiuolaikiškos prabangos produktų pasiūla ir gera klientų patirtis yra „Jaguar Land Rover“ bendrovės „Reimagine“ strategijos pagrindas. 5 metų garantija visiems naujiems „Jaguar“ buvo svarbus žingsnis siekiant tobulesnio aptarnavimo. Tokia garantija užtikrina priežiūros ir eksploatacinių išlaidų skaidrumą ir dar labiau padidina visos patrauklių automobilių gamos vertę.

„Suteikdami 5 metų garantiją „Jaguar“ automobiliams, mes dar kartą patvirtiname įsipareigojimą gerinti savo gaminių kokybę ir didinti jų patikimumą. Mes pasižadame dar labiau susitelkti į klientų aptarnavimo kokybę. Mūsų ateities modernios prabangos vizija yra visiškai orientuota į klientą – mums rūpi kiekvieno vairuotojo, svarstančio apie „Jaguar“, ramybė“, – sako „Jaguar Land Rover“ Baltijos regiono rinkodaros vadovas Jakubas Brodewiczius.

Be to, įmonė „Jaguar“ siūlo „Jaguar Care“ arba „Jaguar Care+“ paslaugas, kurios suteikia automobilių savininkams papildomų privalumų, kaip antai: nemokamą variklio alyvos ir filtrų keitimą, ateities mokėjimų fiksavimą, taip pat įvairias lanksčias mokėjimo galimybes (priklausomai nuo rinkos).

„Jaguar“ tikisi, kad penkerių metų garantija turės teigiamos įtakos ir kiekvieno automobilio likutinei vertei. Tai yra gera žinia savininkams, nes, skaičiuojant finansavimo galimybes, didesnės likutinės vertės galiausiai virsta mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis.

„Ilgesnė naujų automobilių garantija rodo pasitikėjimą „Jaguar“ automobilių kokybe bei patikimumu ir gali padidinti „Jaguar“ likutinę vertę iki 2 proc. Klientai gali jaustis labiau užtikrinti dėl būsimų sąnaudų bei tolesnių išlaidų, nes padengiama visų arba bent jau daugumos potencialiai galimų pakeisti dalių kaina“, – vertina analitikos bendrovės „Autovista Group“ vyresnysis projektų vadovas konsultantas Ralfas Sulzbachas.

Apie „Jaguar“

„Jaguar“ nuo 1935 metų gamina prabangius išskirtinio grožio automobilius. Kompaniją į priekį visuomet vedė siekis neatpažįstamai pakeisti savo klientų gyvenimus. Šiandien aukščiausio lygio Jaguar modelių gamą sudaro XE ir XF sedanai, XF universalas, „F-Type“ sportinis kupė ir kabrioletas, sportiškas „F-Pace“ SUV, kompaktiškas ir dinamiškas „E-Pace“ SUV ir vien elektra varomas „I-Pace“ SUV. Nuo 2025 metų „Jaguar“ pristatys vien tik elektra varomus naujus prabangius automobilius. Naująją gamą sudarys išskirtinio grožio nauji modeliai, kurie nepaliks abejingų. Šiuose automobiliuose bus diegiamos pažangiausios naujos kartos technologijos. Perėjimas prie elektros pavarų prasidėjo gerokai anksčiau – jau dabar siūloma plati švelniųjų ir įkraunamų hibridų, o taip pat ir vien elektra varomų modelių gama.

„Jaguar“ socialiniuose tinkluose

- Facebook: https://www.facebook.com/JaguarLietuva
- Instagram: https://www.instagram.com/jaguar_lietuva/

„Jaguar“ viešųjų ryšių agentūra Lietuvoje yra „Velocita“: [email protected]