UNIKALI VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA

Netikėčiausioms orų permainoms visuomet pasiruošusi išskirtinai pajėgi JAGUAR visų varančiųjų ratų sistema įdiegta apdovanojimus pelniusiuose XF ir XE sedanuose, populiariuosiuose visureigiuose F-PACE ir sportiniuose F-TYPE. Sistema suprojektuota siekiant saugiai ir stabiliai vairuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir važiuojant bet kokia kelio danga.

NE REAKTYVI, O INTUITYVI

Skirtingai nuo kitų visų varančiųjų ratų sistemų, „Jaguar“ sistemoje integruota IDD funkcija iš anksto numato sukibimo mažėjimą, o ne tik reaguoja į pasikeitusias važiavimo sąlygas. Sistemai nustačius, kad sukibimas gali sumažėti, ji paskirsto sukimo momentą į ratus, kurių sukibimas su kelio paviršiumi yra geresnis, ir taip užtikrina nepertraukiamą vairavimo malonumą.

„Jaguar“ visų varančiųjų ratų sistema su IDD funkcija yra vienintelė tokio tipo sistema, garantuojanti didesnį stabilumą, patikimumą ir sklandų valdymą bet kokiomis sąlygomis.

SISTEMA „ADAPTIVE SURFACE RESPONSE“

„Jaguar“ sukūrė papildomą technologiją, veikiančią kartu su jos IDD sistema. Sistema „Adaptive Surface Response“ sukurta taip, kad atskirtų mažu sukibimu pasižyminčius paviršius, pavyzdžiui, purvą, ledą, žvyrą ir sniegą, ir nepriekaištingai paskirstytų sukimo momentą, atsižvelgdama į vairavimo sąlygas.

„Jaguar“ sedanuose XF ir XE su visų varančiųjų ratų sistema automatiškai perjungiami du programos režimai, skirti skirtingiems kelio paviršiams. Sportiniuose visureigiuose F-PACE su visų varančiųjų ratų sistema įdiegtas trečiasis režimas, užtikrinantis optimalų ratų sukibimą su storu sniego ar žvyro sluoksniu. Sistema „Adaptive Surface Response“ parinks geriausią sprendimo variantą, leisiantį Jums judėti pirmyn, nepriklausomai nuo kelio dangos.

PIRMAUJANTI VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA

funkcionaliems automobiliams ir nuolat reaguotų į besikeičiančias sąlygas bei užtikrintų optimalią pusiausvyrą tarp sukibimo ir įspūdingo važiavimo pojūčio. Lengva ir mažai priežiūros reikalaujanti technologija garantuoja galinių varančiųjų ratų sistemos veiksmingumą, važiuojant normaliomis sąlygomis, ir visų varančiųjų ratų sistemos stabilumą, kai to reikia. Sistema gali ne tik iš anksto numatyti, bet ir užkirsti kelią galimam sukibimo su kelio danga praradimui, nes efektyvus automobilio valdymas yra svarbiausia. Tam „Jaguar“ visada skyrė daugiausia dėmesio.