ATRASKITE JAGUAR E-PACE

ATRASKITE JAGUAR E-PACE

STIPRYBĖ IR TVIRTUMAS

Skulptūriška išorė ir ryžtinga laikysena. Pažangios tolimųjų šviesų technologijos LED priekiniai žibintai įsirėžia į išskirtinę blizgios juodos spalvos monogramą.

E-Pace 24MY
SPUSTELĖKITE NORĖDAMI PRADĖTI

ELEGANTIŠKA APDAILA

Kiekviena interjero detalė preciziškai sukurta: nuo kriketo kamuolio dygsnių iki monogramos rašto, išraižyto ant sukamųjų ciferblatų, „Coventry“ sėdynių etiketės ir „Jaguar Leaper“ galvos atramos.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

GALIA IR JUDRUMAS

Išlaisvinkite „Jaguar“ inžinerija paremtą elektrinį našumą.

IŠMANŪS VAŽIAVIMO REŽIMAI

Hibridinis režimas optimizuoja efektyvumą. Taupymo režimas išsaugo baterijos įkrovą, paruoštą naudoti EV režimu, kuris puikiai tinka važiuojant per miestų švaraus oro zonas.
ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS
SUMANUS ĮKROVIMAS

SPECIFIKACIJOS

0-100 km/val.

7,3sek.

„Jaguar E-PACE P270e“ 0–100 km/val. įsibėgėja per 7,3 sek.

MAKSIMALI GALIA

269AG

198 kW „Jaguar E-PACE P270e“.

EMISIJOS (NUO)

33g/km ††

Nulinis išmetamųjų teršalų kiekis važiuojant EV režimu.

BAGAŽO SKYRIAUS TALPA

601litrai

Grynasis tūris išmatuotas imituojant skysčiu užpildytą bagažo erdvę.

REAGUOJANTIS VALDYMAS

Reaguokite į važiavimo sąlygas realiuoju laiku. Papildomai pasirenkama „Jaguar E-PACE“ adaptyvioji dinamika automatiškai reguliuoja automobilio pakabą, pavarų perjungimą ir vairo mechanizmą, kad vairavimas būtų optimalus. Perimkite visišką kontrolę naudodami „Configurable Dynamics“ sistemą, kad valdymas atitiktų Jūsų vairavimo stilių.

PASITIKĖJIMAS BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

Kontroliuokite savo „Jaguar E-PACE“ veikimą pasirinkdami vieną iš keturių „JaguarDrive Control“ nustatymų. Optimizuokite našumą, komfortą arba efektyvumą. Esant nepalankioms oro sąlygoms pasirinkite lietaus, ledo ir sniego režimą, kad automatiškai sureguliuotumėte variklio ir stabdžių nustatymus ir užtikrintumėte maksimalią trauką.

RYŠYS IR KOMFORTAS

Lengvas ryšio jausmas. Technologijos, sukurtos aplink jus.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Geriausias vairavimo palydovas. Susijunkite su „Pivi Pro“1 per elegantišką 11,4 colių lenktą jutiklinį ekraną su „Alexa“ valdymu balsu. Viską atnaujinkite naudodami programinės įrangos naujinimus belaidžiu būdu.

KVĖPUOKITE LENGVAI

Papildomai pasirenkama salono oro valymo sistema matuoja salono oro kokybę, aktyviai skenuodama ir filtruodama įeinantį orą nuo teršalų, tokių kaip dulkės ir žiedadulkės.

INFORMUOKITE MANE

Sutelkite dėmesį į kelią. Pasirinkite konfigūruojamą 12,3 colio interaktyvųjį vairuotojo ekraną (IDD) ir projekcinį ekraną, kuriame lengvai matoma svarbiausia informacija.

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.

NETRUKDOMI VAIZDAI

Stebėkite kelią iš galo su „ClearSight“ vidiniu galinio vaizdo veidrodėliu.5 Nesvarbu, ar tai būtų pilnas bagažas, ar aukšti keleiviai gale, tiesiogiai perduodamas vaizdas užtikrina aiškų matymą.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIAI

MODELIAI

Peržiūrėkite visą modelių gamą ir specifikacijas.
APŽVALGA

APŽVALGA

Neprilygstamas universalumas su išskirtiniu „Jaguar“ dizainu.

††Peržiūrėkite WLTP duomenis

Pateikti skaičiai gauti atlikus oficialius gamintojo bandymus pagal ES teisės aktus su visiškai įkrauta baterija. Tik palyginimo tikslais. Realūs duomenys gali skirtis. CO2, degalų ekonomijos, energijos sąnaudų ir nuvažiuojamo atstumo rodikliai gali skirtis priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, ratų komplektacija, sumontuoti priedai, faktinis maršrutas ir akumuliatoriaus būklė. Nuvažiuojamo atstumo skaičiai pagrįsti serijinės gamybos automobiliu, važiuojančiu standartizuotu maršrutu.


1Pasibaigus pradiniam terminui, kurį nurodė „Jaguar“ pardavėjas, „Connected Navigation“ reikės papildomai užsiprenumeruoti.

2Jūsų automobilis paruoštas naudoti „Apple CarPlay“. „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo funkcijų prieinamumo Jūsų šalyje. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Jūsų automobilis paruoštas naudoti „Android Auto“. „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo funkcijų prieinamumo Jūsų šalyje. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.android.com/auto/.

4Tik suderinami išmanieji telefonai.

5Papildomai pasirenkama funkcija. Atsižvelgiant į vietos taisykles. Jei naudotojai negali lengvai reguliuoti „ClearSight“ skaitmeninio galinio vaizdo fokusavimo, jie gali bet kada persijungti į galinio vaizdo veidrodžio režimą.


Papildomos funkcijos ir jų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo automobilio specifikacijos (modelio ir transmisijos) ir rinkos arba tam, kad jas būtų galima įdiegti, gali reikėti įdiegti kitas funkcijas. Išsamesnės informacijos teiraukitės vietinio pardavėjo arba konfigūruokite savo automobilį internetu.


Automobilio funkcijas vairuotojai turėtų naudoti tik tada, kai tai daryti saugu. Vairuotojai turi užtikrinti, kad jie visą laiką visiškai valdytų transporto priemonę.


„Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, parinktys, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo rinkos – teiraukitės savo „Jaguar“ pardavėjo, kad sužinotumėte apie prieinamumą vietinėje rinkoje ir visas sąlygas. Tam tikros funkcijos pateikiamos su prenumerata, kurią reikės toliau atnaujinti pasibaigus pradiniam pardavėjo nurodytam laikotarpiui. Mobiliojo tinklo ryšys negali būti garantuotas visose vietose. Informacija ir vaizdai, rodomi, susiję su „InControl“ technologija, įskaitant ekranus ar sekas, gali būti atnaujinami programinės įrangos, versijų valdymo ir kitų sistemos / vaizdo pakeitimų, atsižvelgiant į pasirinktas parinktis. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos filialų prekių ženklai. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Norint naudoti „Amazon Alexa“, reikia „Amazon“ paskyros.


„Meridian“TM yra registruotasis „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“, o trijų laukų įrenginys yra „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklas.


„Apple CarPlay“ yra „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos „Apple Inc.“ galutinio vartotojo sąlygos.


„Android Auto“ yra „Google LLC“ prekės ženklas.