ATRASKITE „JAGUAR F-PACE“

ATRASKITE „JAGUAR F-PACE“

GALINGOS PROPORCIJOS

Įspūdingas siluetas, suformuotas aplink išskirtines priekines groteles, įkvėptas mūsų firminio monogramos rašto.

Pasirenkami „Pixel LED“ priekiniai žibintai su dienos šviesų žibintais suteikia dar didesnį matomumą bet kokiomis sąlygomis.

F-Pace 24MY
SPUSTELĖKITE NORĖDAMI PRADĖTI

NUŠVITUSI ELEGANCIJA

Ramus, neperkrautas interjeras, sklindantis natūralia šviesa iš pasirenkamo stumdomo panoraminio stogo. Pasirinkite „Windsor“ odines „Performance“ sėdynes, kad jaustumėte didžiausią našumą ir komfortą.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

PRECIZIŠKAS VEIKIMAS

Bekompromisis našumas visame variklių asortimente; visus juos vienija išmanioji „Jaguar“ dinamika ir AWD technologija.

Didžiausią efektyvumą užtikrina „Jaguar F-PACE“ įkraunamas hibridas, kurio elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 65 km.

SUMANŪS VAŽIAVIMO REŽIMAI

„Hybrid Mode“ režimas optimizuoja efektyvumą. „Save Mode“ režimas saugo baterijos įkrovą, paruoštą naudoti elektriniu „EV Mode“ režimu – puikiai tinka važiuojant miestų švaraus oro zonose.
ELEKTRINIU REŽIMU NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS
SUMANUS ĮKROVIMAS

SPECIFIKACIJOS

0-100 km/val.

4,0sek.

„Jaguar F-PACE P550“ 0–60 mylių per valandą įsibėgėja per 3,8 sek.

MAKSIMALI GALIA

575AG**

400 kW „Jaguar F-PACE P575“.

EMISIJOS (NUO)

37g/km**


BAGAŽINĖS TALPA

1.842 litrų

Grynasis tūris, išmatuotas imituojant „Jaguar F-PACE“ P250 skysčiu užpildytą bagažo erdvę.

REAGUOJANTIS VALDYMAS

Realiuoju laiku reaguokite į važiavimo sąlygų pokyčius. Papildomai pasirenkama „Jaguar F-PACE“ adaptyvioji dinamika automatiškai reguliuoja automobilio pakabą, pavarų perjungimą ir vairavimą, kad vairavimas būtų optimalus. Perimkite visišką kontrolę naudodami Configurable Dynamics, kad ji atitiktų Jūsų vairavimo stilių.

PASITIKĖJIMAS VISOMIS SĄLYGOMIS

Su standartine visų ratų pavara (AWD), galite drąsiai vairuoti bet kokiomis sąlygomis. Toms šiek tiek mažiau nuspėjamoms situacijoms pasirinkite papildomai užsakomą „Adaptive Surface Response“ (AdSR) sistemą, kuri nuolat analizuoja kelią, kad užtikrintų optimalų sukibimą.

INSTINKTYVUS IŠRADINGUMAS

Lengvas ryšio pojūtis su daugybe Jums priklausančių technologijų.

BŪKITE INFORMUOTI

Sutelkite dėmesį į kelią priekyje naudodami papildytą vairavimo funkciją. Papildomai pasirenkamame 12,3 colio interaktyviame vairuotojo ekrane (IDD) ir projekciniame ekrane1 galima sukonfigūruoti, kad būtų rodoma svarbiausia kelionės informacija.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

Įkraukite suderinamą įrenginį naudodami belaidį įkroviklį centrinėje konsolėje.

SALONO ORO VALYMAS

Filtruokite teršalus, pvz., dulkes ir žiedadulkes, naudodami papildomai pasirenkamą salono oro valymo sistemą.

Pagalba vairuotojui

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIAI

MODELIAI

Peržiūrėkite visą modelių asortimentą ir specifikacijas.
APŽVALGA

APŽVALGA

Neprilygstamas universalumas su išskirtiniu „Jaguar“ dizainu.

**Peržiūrėkite WLTP duomenis

Pateikti skaičiai yra oficialių gamintojo bandymų pagal ES teisės aktus su visiškai įkrauta baterija rezultatas. Tik palyginimo tikslais. Skaičiai realiomis sąlygomis gali skirtis. CO2, degalų taupymo, energijos sąnaudų ir atstumo rodikliai gali skirtis atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai, sumontuoti priedai, realus maršrutas ir baterijos būklė. Nuvažiuojamo atstumo duomenys yra pagrįsti serijinio automobilio nuvažiuotu standartizuotu maršrutu.

1Papildomai pasirenkama funkcija. Vairuotojai turi užtikrinti, kad jie visą laiką visiškai valdytų automobilį.
2Internetinę navigaciją reikės papildomai prenumeruoti pasibaigus pradiniam Jūsų „Jaguar“ pardavėjo nurodytam terminui.

Pasirenkamos funkcijos ir jų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir variklio) ir rinkos, o norint jas įdiegti, gali reikėti įdiegti kitas funkcijas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu pardavėju arba sukonfigūruokite savo automobilį internetu.

Automobilio funkcijas vairuotojai turėtų naudoti tik tada, kai tai daryti saugu. Vairuotojai turi užtikrinti, kad jie visą laiką visiškai valdytų automobilį.

„Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, parinktys, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo rinkos – teiraukitės savo „Jaguar“ atstovo, kad sužinotumėte apie prieinamumą vietinėje rinkoje ir visas sąlygas. Tam tikros funkcijos pateikiamos su prenumerata, kurią reikės toliau atnaujinti pasibaigus pradiniam pardavėjo nurodytam laikotarpiui. Mobiliojo tinklo ryšys negali būti užtikrintas visur. Informacija ir vaizdai, rodomi naudojant „InControl“ technologiją, įskaitant ekranus ar sekas, priklausomai nuo pasirinktų parinkčių, gali būti keičiami atsižvelgiant į atnaujinamą programinę įrangą, kontroliuojamas versijas ir atliekamus kitus sistemos ir (arba) vaizdo pakeitimus. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos filialų prekių ženklai. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Norint naudoti „Amazon Alexa“, reikia „Amazon“ paskyros.

„Meridian“TM yra registruotasis „Meridian Audio Ltd.“ prekių ženklas. „Trifield“ ir trijų laukų įrenginys yra „Trifield Productions Ltd.“ prekių ženklas.