Atraskite „Jaguar F-PACE“ pasaulį, kuriame elegancija susilieja su efektyvumu.

Atraskite „Jaguar F-PACE“ pasaulį, kuriame elegancija susilieja su efektyvumu.

Gausios komplektacijos „Jaguar F-PACE“ dabar gali būti Jūsų nuo 630 Eur / mėn.*

Tai ne tik išskirtinis prabangus visureigis; tai automobilis, kuris įkvepia Jūsų kasdienybę, pažadina aistrą ir išlaisvina beribį kūrybiškumą.

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS

Atraskite pojūčius išlaisvinantį grožį, suteiksiantį nepamirštamą malonumą kiekvienoje kelionėje. Originalių dizaino sprendimų dėka, „Jaguar F-PACE“ atrodo, važiuoja ir jaučiasi kaip joks kitas visureigis. Patobulintas variklio dangtis, įrėminantis preciziškai pagamintas priekines groteles, yra įkvėptas firminio monogramos rašto. Prabanga alsuojantis salonas. Išskirtinio dizaino sėdynės su „Luxtec“, „DuoLeather“ arba „Windsor“ odos apmušalais, kurių spalvas galima rinktis, sklandžiai dera su kokybiškais apdailos elementais.
ĮKVEPIANTIS DIZAINAS

ATSKLEISKITE SAVO GALIMYBES

F-PACE pasižymi išties įspūdį paliekančiomis rafinuotomis sportinėmis savybėmis. 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė yra neįtikėtinai jautri, sklandi ir efektyvi. „Jaguar Drive Control“ sistemoje pasirinkus dinaminį režimą, pagreitėjimas ir pavarų perjungimo padėtys tampa aštresnės ir jautresnės. Be to, naudodami „Configurable Dynamics“ sistemą, dinamiką galite nustatyti taip, kad variklio reakcija, pavarų dėžės perjungimo taškai ir vairo mechanizmas atitiktų Jūsų vairavimo stilių.
ATSKLEISKITE SAVO GALIMYBES

SIEKITE DAUGIAU

Daugiau jokių nesibaigiančių meniu. Jokių nepatogių valdymo komandų. Įspūdinga ir sklandi automobilio informacijos ir pramogų sistema „Pivi“ leidžia atlikti 80 proc. įprastų užduočių vienu ar dviem prisilietimais. Viskas pagrindiniame ekrane. Sukurta pagal išmaniojo telefono prototipą, „Pivi„ turi intuityvų 11,4 colių jutiklinį ekraną, leidžiantį pasiekti tai, ko reikia, tada, kai reikia. Be to, dabar galite belaidžiu ryšiu prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamiausiomis suderinamomis programėlėmis.
SIEKITE DAUGIAU

VISIŠKA RAMYBĖ

Įsigydami „Jaguar“ mėgaukitės penkerių metų arba 150 000 km ridos garantija, priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau. Jei dėl gamybinio gedimo reikėtų taisyti ar keisti bet kurią dalį, darbus atliks „Jaguar“ įgaliotas servisas, naudodamas originalias detales, ir visi šie darbai bus atliekami nemokamai.
VISIŠKA RAMYBĖ

Ar esate pasirengę atrasti įkvepiančios kelionės malonumą? Užsiregistruokite bandomajam važiavimui ir pasinaudokite puikiu pasiūlymu įsigyti „Jaguar F-PACE".

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

*Skaičiavimas atliekamas su pirmąja įmoka 25% sumos, likutinė vertė - 35%, lizingo terminas 5 metai, metinė kintama palūkanų norma 2,29% + 3 mėnesių EURIBOR.