VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR XF“

KĖBULO TIPAI

Automobilio forma ir ilgis prisideda prie jo bendro funkcionalumo.

MODELIO VERSIJOS

Įvairios unikalios savybės kuria savitą kiekvienos modelio versijos išvaizdą ir stilių.

SPECIFIKACIJŲ PAKETAI

Kiekviename pakete numatyti papildomi apdailos variantai ir išskirtinės savybės.

SPECIALAUS LEIDIMO MODELIO VERSIJOS

Išskirtinė automobilio interpretacija. Šie automobiliai gaminami ribotą laiką. Be to, pagaminamas ir ribotas tokių automobilių skaičius.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

SALOON
XF

MODELIO VERSIJA „XF SALOON S“

GLAUSTA INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIO SPECIFIKACIJAS

GLAUSTA INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIO SPECIFIKACIJAS

XF S 2.0 I4 250 PS RWD Auto

Didžiausias greitis (km/h)

250

Greitėjimas, s (0–100 km/h)

6,9

Bendrosios degalų sąnaudos l/100 km

6,9
PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

IŠORĖS SAVYBĖS
 • Premium LED headlights with signature DRL
 • Šildomi, elektra valdomi šoninio vaizdo veidrodėliai
RATLANKIAI IR PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA
 • 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
SALONO SAVYBĖS
 • Konfigūruojamas 10 spalvų salono apšvietimas
 • Dviejų zonų klimato kontrolės sistema
SĖDYNIŲ IR SALONO APDAILA
 • 12 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 kryptimis rankomis reguliuojamomis galvos atramomis
 • DuoLeather sėdynės
INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS
 • Sistema „Pivi“ su 11,4 colio įstrižainės jutikliniu ekranu
 • Paketas „Smartphone Pack", į kurį įeina programėlės „Apple CarPlay®“1 ir „Android Auto™“2
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS
 • Galinio vaizdo kamera
 • Pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Penkių žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimas

SKAITYKITE DAUGIAU

SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Peržiūrėkite modelio „Jaguar XF“ nuotraukas ir vaizdo įrašus.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ
APŽVALGA

APŽVALGA

Neišdildomą įspūdį paliks tiek vidus, tiek išorė.
APŽVALGA

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio ir degalų sąnaudų vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir pasirinkti priedai. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.
Peržiūrėkite WLTP rezultatus.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio ir degalų sąnaudų vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir pasirinkti priedai.
Su 75 kg sveriančiu vairuotoju, pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC), rezultatai. Vertės gali skirtis priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir vairavimo stiliaus. Tik palyginimo tikslais.
Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis.


1 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.

3 Taikomos sąžiningo naudojimo politikos sąlygos. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus pradiniam laikotarpiui.

4 Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“ gali padėti išvengti susidūrimų. Jums pradėjus rikiuotis į kitą eismo juostą ir sistemai nematomoje zonoje aptikus kitą transporto priemonę bei nustačius galimo susidūrimo pavojų, automobilis automatiškai nukreipiamas į šalį.​


Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.


Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvaus lygio apdailos variantus, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat skiriasi, priklausomai nuo automobilio įsigijimo šalies, pasirinkto variklio ir transmisijos.


Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.​


„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.​

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„App Store“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas.
„Google Play Store“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Production Ltd.“ prekės ženklai.