JAGUAR F-PACE SVR

JAGUAR F-PACE SVR

Susipažinkite su mūsų įspūdinguoju, išskirtinai veržliu miesto visureigiu, kuriame įtaisytas 550 AG V8 variklis.
EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS SUSIKURKITE SAVĄJĮ

F-PACE SVR SPECIFIKACIJOS

VARIKLIS

5,0 l darbinio tūrio


Modelyje F-PACE SVR įtaisytas itin galingas „Jaguar“ 5,0 l darbinio tūrio V8 variklis su mechanine pripūtimo sistema.

DIDŽIAUSIOJI GALIA

550 AG (405 kW)


550 AG (405 kW) variklis leis mėgautis kvapą gniaužiančiu važiavimu kiekvieną kartą.

DIDŽIAUSIASIS SUKIMO MOMENTAS

700 Nm (516 lb-ft)


F‑PACE SVR generuoja didesnį iki 700 Nm (516 lb-ft) sukimo momentą.

0–100 km/h

4,0 sekundės


Dėl naujausių automobilyje įdiegtų technologijų, tokių kaip „Dynamic Launch“ sistema, visureigis F-PACE SVR nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4 sekundes.

EFEKTYVUMAS

VISA TAI – DĖL EFEKTYVUMO

VISA TAI – DĖL EFEKTYVUMO

Mūsų apdovanojimų pelniusių miesto visureigių seriją vainikuoja kaip niekad efektyvus, paslankus ir dinamiškas miesto visureigis
F-PACE SVR.

DIZAINAS

IŠORĖS SAVYBĖS

IŠORĖS SAVYBĖS

Atnaujinto dizaino visureigyje F-PACE SVR įtaisytos didesnės oro įsiurbimo angos, taip pat vėdinimo angos ant variklio dangčio, priekiniuose sparnuose ir galiniame oro aptake. Tai leido padidinti prispaudžiamąją jėgą ir sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą. Taigi naujasis modelis pasižymi didesniu efektyvumu ir geresniu valdymu.

PERŽIŪRĖTI GALERIJĄ
DIDESNĖS ORO ĮSIURBIMO ANGOS

DIDESNĖS ORO ĮSIURBIMO ANGOS

Naujojo stiliaus priekinis buferis teikia automobilio išvaizdai sportiškumo, o didesnės oro įsiurbimo angos puikiai aušina V8 variklį su mechanine pripūtimo sistema. „Gloss Black“ stiliaus grotelės su unikalaus „Satin Grey“ stiliaus apvadu ir SVR logotipu puikiai papildo automobilio įvaizdį.
„PERFORMANCE“ STILIAUS SĖDYNĖS

„PERFORMANCE“ STILIAUS SĖDYNĖS

Pajuskite ryšį su savuoju F-PACE SVR visureigiu, vos įsitaisę ant patogių, minkšta „Windsor“ stiliaus oda ir dirbtine zomša ar pusiau anilino oda aptrauktų „Performance“ stiliaus sėdynių. Šildomos priekinės ir galinės sėdynės pažymėtos SVR logotipu ir išskirtiniu perforuotu raštu.
VAIRAS

VAIRAS

Oda aptrauktas SVR stiliaus vairas, apsiūtas unikalios „Flame Red“ ar „Light Lunar“ spalvos siūlėmis, su atramomis nykščiams ir SVR logotipu teikia automobiliui sportiškumo. 12,3 colio įstrižainės sąveikiajame vairuotojo ekrane, kuris taip pat naudojamas informacijos ir pramogų sistemai „Pivi Pro“ valdyti, galėsite peržiūrėti visą svarbiausią informaciją.

SUSIKURKITE SAVĄJĮ

Konfigūravimo lange galite peržiūrėti visus siūlomus dizaino elementus ir susikomplektuoti savo svajonių visureigį F-PACE SVR.

„SV PREMIUM“ DAŽŲ PALETĖ

Norėdami suteikti daugiau individualumo ir išraiškingumo savajam „Jaguar“ visureigiui, galite rinktis itin žvilgius („Ultra Gloss“), matinius („Satin Matte“) ar „Special Effect“ tipo dažus iš „SV Premium“ dažų paletės.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekis ir degalų sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuotų ratų tipo ir papildomai užsakomos įrangos. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.


Peržiūrėkite WLTP rezultatus.


WLTP yra naujoji oficiali ES bandymų metodika, leidžianti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.

*Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) ir rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.


Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.