„JAGUAR I-PACE“ – EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS

2019 M. EUROPOS METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMUOSE VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR“ I-PACE PRIPAŽINTAS METŲ AUTOMOBILIU. „JAGUAR“ PIRMĄ KARTĄ LAIMĖJO ŠĮ PRESTIŽINĮ APDOVANOJIMĄ.


  • „Jaguar“ I-PACE laimėjo 2019 m. Europos metų automobilio apdovanojimą
  • 60 žurnalistų ekspertų „Jaguar“ visiškai elektriniam visureigiui suteikė pirmenybę prieš šešis kitus finalininkus
  • Iki šios dienos pardavimai Europoje sudaro apie 75 procentus visų I-PACE pardavimų pasaulyje*
  • „Jaguar“ viešojo įkrovimo tinklas siūlo daugiau nei 85 000 viešojo įkrovimo stotelių visoje Europoje
  • Nuo jo išleidimo prieš metus, I-PACE laimėjo 55 apdovanojimus visame pasaulyje

„Jaguar“ elektrinis visureigis nugalėjo šešis kitus finalininkus – „Alpine A110“, „Citroën C5 Aircross“, „Ford Focus“, „Kia Ceed“, „Mercedes-Benz A-Class“ ir „Peugeot 508“ – ir buvo vienintelis netaršus automobilis tarp jų.

Europos metų automobilio apdovanojimų žiuri komisiją sudaro 60 automobilių žurnalistų iš 23 šalių. Vertinamas automobilio dizainas, techninės naujovės, eksploatacinės savybės, efektyvumas ir kainos bei kokybės santykis.

„Jaguar Land Rover“ generalinis direktorius prof. dr. Ralph Speth teigia: „Tai, kad mūsų pirmasis elektromobilis tapo ir pirmuoju „Jaguar“, laimėjusiu Europos metų automobilio titulą, kelia mums didelį pasididžiavimą.

I-PACE buvo suprojektuotas ir sukonstruotas Jungtinėje Karalystėje nuo nulio. Tai pati pažangiausia elektrinė transporto priemonė su baterija, atnešanti didelius pokyčius. Laimėti Europos metų automobilio apdovanojimą – didelė garbė ir mūsų pasaulinės klasės komandos darbo rezultatų pripažinimas.“
Jungtinėje Karalystėje suprojektuotas ir sukonstruotas „Jaguar“ I-PACE itin sėkmingai parduodamas visame pasaulyje. Iki šios dienos užsakovams pristatyta daugiau nei 8000 automobilių, 75 procentai iš jų – Europoje.

Niekas kelyje negali prilygti I-PACE išvaizda ar važiavimo būdu. Jis suprojektuotas taip, kad maksimaliai išnaudotų elektrinę pavaros sistemą ir pagal užsakymą sukurtą aliuminio korpusą. Taip suderinamas sportinio automobilio efektyvumas ir visureigio praktiškumas.
Automobilį lengvai įkrausite „Jaguar“ viešojo įkrovimo stotelėse, naudodami tam skirtą programėlę ar RFID įrenginį. I-PACE vairuotojai gali naudotis daugiau nei 85 000 įkrovimo stotelių visoje Europoje. Individualiai pritaikyti įkrovimo paketai ir tarifai pateikiami paprastoje mėnesio sąskaitoje.

Nuo jo išleidimo prieš metus, I-PACE laimėjo 55 apdovanojimus visame pasaulyje: Vokietijos, Norvegijos ir Jungtinės Karalystės metų automobilis, BBC žurnalo „TopGear“ metų elektromobilis, Kinijos metų žaliasis automobilis, „Autobest“ ECOBEST apdovanojimas ir kt.

*Skaičiai pagal 2019 m. sausio 31 d. duomenis.