„Jaguar“ komanda „Press raliui“ ruošiasi iš peties: važiuoja ne dalyvauti, o nugalėti

Gamyklinės komandos į lenktynių trasas dažniausiai išleidžia ne vieną, o net kelis prekės ženklo vardą ginančius automobilius ir be abejonės – pilotus. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jau 26-tus metus iš eilės rengiamas „Press ralis“ niekuo nepanašus į „Formulę 1“ ar Dakaro ralį, paskutinį gegužės savaitgalį vyksiančioms lenktynėms gamintojų atstovų suburtos komandos ruošiasi iš peties, o ir varžytis žada išskirtiniais automobiliais

Šiais metais prabangių britiškų automobilių gamintojo „Jaguar“ vardą žurnalistų ralyje gins net trys komandos, o dvi iš jų lėks apsiginklavusios būtent šioms varžyboms specialiai į šalį atvežtais „Jaguar F-Type“ automobiliais. „Jaguar“ marketingo vadovė Baltijos šalims Justė Šataitė, kuri šių metų ralyje sės į šturmano vietą, juokavo, kad šį kartą į vienas laukiamiausių benzingalvių lenktynių „Jaguar“ komanda važiuos ne dalyvauti, o nugalėti, mat šiam tikslui jau apsirūpino ir itin „piktais“ automobiliais.

„Būtent startui „Press ralyje“ į Lietuvą atsivežėme du visais ratais varomus ir 450 AG galią generuojančius „Jaguar F-Type“ automobilius. Tai iš tiesų yra tie automobiliai, kuriuos galima pavadinti žvėriukais, todėl labai džiaugiamės, kad jų galimybes galėsime išbandyti lenktynių trasose. Trečioji komanda startuos su „F-Pace“ automobiliu, kuris buvo pasirinktas atsižvelgiant ir į įskaitą“, – pasakojo J. Šataitė. Pašnekovė aiškino, kad visi „Jaguar“ automobiliai startuos skirtingose lenktynių įskaitose. Vienas „Jaguar F-Type“ automobilis, valdomas Žilvino Pekarsko ir Giedriaus Žiūros, startuos „Press“ įskaitoje, kitas, kurio ekipažą sudarys lenktynininkas Karolis Raišys ir Justė Šataitė, – „Sport“ įskaitoje. „Jaguar F-Type“ visureigis, valdomas Vitos Ryliškės ir Kamilės Dumčiūtės startuos turistinėje įskaitoje.

Naujasis „Jaguar F-Type“ atvyko į Lietuvą- susisiekite su mumis ir išbandykite patys.