„Jaguar Land Rover“ pradeda glaudų bendradarbiavimą su „nVidia“

„Jaguar Land Rover“ užmezgė ilgalaikę strateginę partnerystę su viena iš dirbtinio intelekto ir informacinių technologijų lyderių, bendrove „nVidia“. Drauge šios dvi įmonės tobulins naujos kartos autonominio valdymo sistemas ir kurs unikalius dirbtinio intelekto produktus.

Nuo 2025 metų visuose naujuose „Jaguar“ ir „Land Rover“ modeliuose bus diegiama ant „nVidia Drive“ platformos sukurta programinė įranga. Šios technologijos pagrindu bus tobulinamos naujos kartos aktyviojo saugumo ir autonominio valdymo sistemos bei įvairios vairavimo pagalbos. Automobiliuose taip pat bus diegiamos unikalios dirbtinio intelekto funkcijos, įskaitant vairuotojo ir keleivių savijautos stebėseną bei pažangią salono erdvės vizualizaciją.

PROGRAMINĘ ĮRANGĄ DIEGS VISUOSE NAUJUOSE MODELIUOSE


Daugelį sričių apimantys produktai bus kuriami „nVidia Drive Hyperion“ technologijos pagrindu, maksimaliai išnaudojant „Drive Orin“ kompiuterių garso ir vaizdo signalų apdorojimo galimybes. Tam bus pasitelkiama „Drive AV“ ir „Drive IX“ programinė įranga, saugus duomenų perdavimas ir daviklių informacija. „Drive Orin“ operacinė sistema taps „Jaguar Land Rover“ automobilių smegenimis, o „Drive Hyperion“ veiks tarsi centrinė nervų sistema.

Siekdama ištobulinti dirbtinio intelekto funkcijų turinčius „Jaguar Land Rover“ modelius, bendrovė plačiai taikys duomenų centrų valdymo specialistų išradimus. Naudojant „Drive Sim“ programinę įrangą, „nVidia Omniverse“ platformoje realiuoju laiku bus atliekamos simuliacijos, kurių fizikos modelis – itin tikslus. Eksploatuojant „Jaguar Land Rover“ automobilius, atnaujinimai bus atliekami nuotoliniu būdu, o tai užtikrins sklandų programinės įrangos funkcijų aktyvavimą.

„Jaguar Land Rover“ generalinis direktorius Thierry Bolloré pažymi, kad bendradarbiavimas dalijantis žiniomis su viena iš informacinių technologijų lyderių, įmone „nVidia“ yra gyvybiškai svarbus siekiant įgyvendinti naująją prekių ženklo strategiją. Anot vadovo, tai leis užtikrinti aukščiausią naujų sistemų kokybę ir tvarų jų diegimą.

„Jaguar Land Rover“ taps gamintoju, kuriančiu pačius geidžiamiausius prabangius automobilius ir diegiančiu pačių progresyviausių klientų poreikius atitinkančias naujas sistemas. Ilgalaikė strateginė partnerystė su „nVidia“ padės mums atrasti didžiulį naujų automobilių potencialą. Industrijai pasauliniu mastu pereinant prie skaitmeninių technologijų, tai tampa lemiamu veiksniu“, – kalba jis.

TRANSPORTO INDUSTRIJA TAPS INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ ŠAKA


„Naujos kartos transporto priemones gaminanti automobilių industrija tampa viena didžiausių ir pažangiausių informacinių technologijų pramonės šakų. Naujojo amžiaus transporto galimybes apibrėš programuojamos funkcijos, kurios bus diegiamos ir atnaujinamas per visą eksploatacijos laikotarpį. Didžiuojamės užsimezgusia partneryste su „Jaguar Land Rover“ – drauge modeliuosime pačius pažangiausius automobilius ir kursime jaudinančią transporto ateitį“, – komentuoja „nVidia“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Jensenas Huangas.

„Jaguar Land Rover“ taip pat siekia iki 2039 metų pasiekti nulinę ne tik pagamintų automobilių eksploatacijos, bet ir detalių tiekimo bei bendros įmonės veiklos emisiją.