PIRMĄ KARTĄ PASAULIO METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMŲ (2019) ISTORIJOJE MODELIS „JAGUAR I-PACE“ TAPO NUGALĖTOJU NET TRIJOSE KATEGORIJOSE

ŠIEMET PASAULIO METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMUOSE (ANGL. WORLD CAR AWARDS 2019) VISIŠKAI ELEKTRINIS MODELIS „JAGUAR I-PACE“ NUGALĖJO NET TRIJOSE KATEGORIJOSE.


Jis išrinktas ne tik 2019 metų automobiliu, bet ir pelnė nugalėtojo vardą geriausio dizaino kategorijoje (kurioje 2017 metais nugalėtoju buvo išrinktas modelis F-PACE) ir Metų žaliojo automobilio kategorijoje.

I-PACE yra pirmasis modelis, kuris 15 metų rengiamuose apdovanojimuose išrinktas nugalėtoju net trijose kategorijose.

Niujorko automobilių parodoje, kurioje modelius vertino 86 automobilių žurnalistai iš 24 šalių, I-PACE tapo nugalėtoju praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai jis buvo išrinktas Europos metų automobiliu. Tai tik patvirtina, kad šis modelis yra geidžiamiausias aukščiausios klasės elektrinis automobilis (EV) pasaulyje.

Suprojektuotas ir pagamintas Jungtinėje Karalystėje (JK), I-PACE pritraukia vis naujų „Jaguar“ prekės ženklo klientų, kuriems šis modelis tampa pirmuoju įsigytu elektriniu automobiliu. I-PACE jau spėjo įsigyti daugiau kaip 11 000 pirkėjų iš daugiau nei 60 šalių. Šiame modelyje dera sportinio automobilio savybės, nulinė tarša, išskirtinis rafinuotumas ir miesto visureigiams būdingas praktiškumas, taigi I-PACE išsiskiria iš kitų šio segmento modelių.

Be to, modelis I-PACE įvertintas penkiomis žvaigždutėmis pagal pasaulinį saugos standartą „Euro NCAP“. Kėbulo konstrukcija užtikrina itin aukštą automobilyje esančių asmenų saugumo lygį, o sumontuota įranga, įskaitant automatiškai pasikeliantį variklio dangtį ir autonominius avarinius stabdžius su pėsčiuosius ir dviratininkus aptinkančiais jutikliais, apsaugo kitus eismo dalyvius ir pėsčiuosius.

Nuo jo išleidimo dienos, prieš mažiau nei metus, I-PACE laimėjo 62 apdovanojimus visame pasaulyje, įskaitant Europos metų automobilio, Vokietijos, Norvegijos ir Jungtinės Karalystės metų automobilio, BBC žurnalo „TopGear“ metų elektromobilio, Kinijos metų žaliojo automobilio, „Autobest“ ECOBEST apdovanojimus ir kt.