„JAGUAR I-PACE“ PELNĖ „GOLDEN STEERING WHEEL“ APDOVANOJIMĄ GERIAUSIO MIESTO VISUREIGIO KATEGORIJOJE

AUTOMOBILIŲ GAMINTOJO „JAGUAR“ VISIŠKAI ELEKTRINIS MIESTO VISUREIGIS PELNĖ ŽYMIAUSIĄ VOKIETIJOJE „GOLDEN STEERING WHEEL“ AUTOMOBILIŲ APDOVANOJIMĄ.


Visureigis I-PACE triumfavo vidutinio dydžio miesto visureigių kategorijoje, pralenkęs modelius „Audi Q3“ ir „Seat Tarraco“.

Jungtinėje Karalystėje (JK) suprojektuoto ir pagaminto visureigio dizainas yra visiškai naujas, sukurtas siekiant pasiūlyti pirkėjams geriausią pasaulyje elektrinį automobilį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui. Šiame modelyje dera sportinio automobilio savybės, nulinė tarša, išskirtinis rafinuotumas ir kompaktiškiems visureigiams su visų varančiųjų ratų sistema būdingas praktiškumas, taigi I-PACE išsiskiria iš kitų šio segmento modelių.

Remiantis bandymų, atliktų pagal naująją pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų metodiką (WLTP), rezultatais, su visiškai įkrauta 90 kWh galios ličio jonų baterija nuvažiuosite apie 292 mylias (470 km). Naudodami 100 kW galios nuolatinės srovės įkroviklį, bateriją nuo 0 iki 80 % įkrausite vos per 40 minučių. Du nedaug sveriantys, kompaktiški ir efektyvūs automobilių gamintojo „Jaguar“ suprojektuoti varikliai bendrai generuoja 400 AG ir 696 Nm sukimo momentą, taigi nuo 0 iki 60 mph (96 km/h) įsibėgėsite vos per 4,5 sekundės.

Profesorius seras Ralfas Spethas, automobilių koncerno „Jaguar Land Rover“ generalinis direktorius, priėmęs „Jaguar I-PACE“ modeliui suteiktą „Golden Steering Wheel“ apdovanojimą Berlyne vykusioje ceremonijoje, pasakojo:

„Siekdamas įgyvendinti nulinės taršos viziją, automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover“ užsibrėžė siekti itin didelio tikslo – sukurti aplinką tausojančią uždarojo ciklo ekonomiką. Visiškai elektrinis visureigis „Jaguar I-PACE“ yra tikras ir kūrybiškas mūsų vizijos įkūnijimas.

Esame aukščiausios kokybės automobilių gamintojai iš Britanijos, taigi džiaugiamės šiuo „Golden Steering Wheel“ apdovanojimu, teikiamu daugiausia pastangų reikalaujančioje ir itin konkurencingoje aukščiausios klasės automobilių rinkoje. Tai yra vienas iš keleto modelio I-PACE pelnytų prestižinių apdovanojimų. Šis apdovanojimas įrodo, kad esame teisingame kelyje, taigi ateityje dėsime dar daugiau pastangų, siekdami kurti itin pažangius ir mūsų klientų poreikius atitinkančius automobilius.

Dėkoju skaitytojams ir ekspertams, kad įvertino mūsų dizainerių ir inžinierių drąsų bei nestandartinį požiūrį ir skyrė savo balsus I-PACE visureigiui.“

Keturiasdešimt trečiųjų „Golden Steering Wheel“ apdovanojimų metu milijonai žurnalo „Auto Bild“ (ir su juo susijusių leidinių, kuriais prekiaujama daugiau kaip 20-yje Europos šalių) skaitytojų kartu su sekmadieniais leidžiamo laikraščio „Bild am Sonntag“ skaitytojais balsavo už savo favoritus. Suskaičiavus balsus, buvo atrinkta po tris finalininkus kiekvienoje iš septynių kategorijų. Visus juos Lužicos žiedinių lenktynių trasoje kruopščiai išbandė apdovanojimų komisijos nariai – lenktynių vairuotojai, žymiausi automobilių žurnalistai ir kiti automobilių ekspertai, kurie daugiausia dėmesio skyrė valdymo dinamikai, automobilio reagavimui į vairuotojo komandas, dizainui ir bendroms eksploatavimo sąnaudoms.