JAGUAR F-PACE. IŠSKIRTINĖS GALIOS JAUSMAS.

NUO 19 EUR / DIENOS ĮMOKA

- PIVO PRO informacijos ir pramogų sistema
-11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas
- Šildomas galinio lango stiklas
- Pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Launch Assist“
- Dinaminė stabilumo kontrolės sistema (DSC)
Automobilis vietoje, turėti galite jau dabar.
-11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas
- Šildomas galinio lango stiklas
- Pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Launch Assist“
- Dinaminė stabilumo kontrolės sistema (DSC)

Automobilis vietoje, turėti galite jau dabar.
ĮSPŪDINGAS DIZAINAS

ĮSPŪDINGAS DIZAINAS

Kiekviena salono detalė buvo kruopščiai apgalvota, siekiant sukurti ramybės oazę ir jums, ir jūsų keleiviams. „Jaguar F-PACE“ ypatingo dinamiškumo suteikia giliai įtaisytos grotelės ir platesnės vėdinimo angos.
SPORTINIS PAJĖGUMAS

SPORTINIS PAJĖGUMAS

Sportiniams automobiliams būdingas valdymas ir mažesnės degalų sąnaudos. Nesvarbu, kurią varos sistemą pasirinksite – jus užburs kvapą gniaužiantis važiavimas, o pasirinkę naująją įkraunamąją modelio versiją, sunaudosite mažiau degalų ir į aplinką išmesite mažiau CO2.
TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Kruopščiai apgalvotame modelio F-PACE salone įdiegta informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“. Automobilyje įtaisytu 11,4 colio įstrižainės jutikliniu ekranu su intuityviąja naudotojo sąsaja, atnaujinta navigacijos sistema ir paieškos internete funkcija naudotis taip pat paprasta, kaip ir išmaniuoju telefonu.

REGISTRUOKITĖS IR IŠBANDYKITE „JAGUAR F-PACE“ MODELĮ.

Įveskite savo kontaktinę informaciją, kuria galėsime su Jumis susisiekti.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•Inchcape Motors Finland OY / Inchcape JLR Finland OY privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

SUSIPAŽINKITE SU SANDĖLYJE ESANČIŲ AUTOMOBILIŲ PASIŪLYMAIS

„JAGUAR F-PACE“

Atraskite miesto visureigį, kuris ne tik pasižymi geriausiomis sportinio automobilio savybėmis, bet tuo pačiu spinduliuoja išskirtinės galioja jausmą. Nuo išraiškingo kėbulo iki kruopščiai apgalvotos kiekvienos detalės ir technologinių naujovių – šis automobilis sukurtas ypatingoms akimirkoms. Pasinaudokite dabartinio automobilio atpirkimo galimybe ir gaukite asmeninį pasiūlymą įsigyti.
„JAGUAR F-PACE“

Jaguar F-Pace: 64 650 Eur - Mėnesio įmoka – nuo 583 Eur. Dienos nuo 19,43 Eur

Tipinis pavyzdys: Automobilio kaina 64 650 EUR su PVM. Pradinė įmoka – 20 % automobilio kainos. Finansuojama suma – 51 720 EUR. Sutarties terminas – 60 mėn. Kintama metinė palūkanų norma – 3,11 % (3 mėn. EURIBOR + marža 2,29 %). Administravimo mokestis – 646,50 EUR. Likutinė vertė – 34,99 % automobilio kainos. Mėnesio įmoka – 583 EUR. Bendra kredito gavėjo mokama suma - 58 246,53 EUR, BVKKMN – 3,54 %. Finansavimo pasiūlymą teikia Luminor Lizingas UAB. Pasiūlymas galioja nuo 2022 10 01 iki 2022 12 31.