KOMANDINIS DARBAS SVAJONES PAVERČIA REALYBE

TATA CONSULTANCY SERVICES

TATA CONSULTANCY SERVICES

Bendrovė „TCS“ yra pasaulyje pirmaujanti IT paslaugų, konsultacijų ir verslo sprendimų teikėja. Savo veikloje derindami technines ir verslo srities žinias, galime padėti klientams įgyvendinti pokyčius ir pasiekti trokštamus rezultatus. Mūsų misija – padėti klientams siekti jų užsibrėžtų verslo tikslų, siūlant jiems novatoriškus, geriausius klasėje IT sprendimus bei paslaugas ir užtikrinant teigiamą bendradarbiavimo patirtį visiems su mumis dirbantiems suinteresuotiesiems asmenims.​

„Tata Consultancy Services“ siekia kurti prasmingus ateities sprendimus, išnaudodama inovacijų potencialą, padedančių užtikrinti veiklos tvarumą. Puoselėdami šią partnerystę, siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į transporto priemonių elektrifikavimo svarbą, pabrėždami šio proceso specifiką ir rodydami kelią tvaresnės ateities link.
TCS
GKN

GKN

„GKN Automotive“ yra pasaulyje pirmaujanti tarptautinė automobilių technologijų bendrovė, pirmoji sukūrusi elektrines varos sistemas ir bendradarbiaujanti su 90 proc. viso pasaulio automobilių gamintojų. Esame vienintelis tiekėjas, visą savo dėmesį skiriantis įprastų varos sistemų, visų varančiųjų ratų sistemų ir elektrinių varos sistemų dizainui, gamybai, integracijai ir optimizavimui. Per pastaruosius dvidešimt metų sukūrėme rinkoje pirmaujančias „eDrive“ sistemas, kurias ištobulinome remdamiesi savo patirtimi, sukaupta kuriant AWD sistemas. Abingdone įsikūręs bendrovės „GKN Automotive“ Inovacijų centras yra vienas iš pirmaujančių pasaulyje ateities elektrifikuotiems automobiliams skirtų sistemų kūrimo centras.

Bendrovės „GKN Automotive“ partnerystė su „Jaguar Racing“ užsimezgė 2017 m. prieš prasidedant 4-ajam „ABB FIA Formula E“ pasaulio čempionato sezonui. Pastangos maksimaliai praplėsti mūsų technologijų ribas lenktynių trasoje yra būtina sąlyga, siekiant pagreitinti inovacijų kūrimą ir šioje srityje įgyti naujų praktinių žinių. Mūsų partnerystė remiasi „našumo siekio“ principu. Našumas svarbus tiek varžantis „Formula E“ trasoje, tiek užtikrinant, kad „GKN Automotive“ ateities „eDrive“ produktai išsiskirtų iš konkurentų siūlomų gaminių.

Kaip oficiali „Jaguar Racing“ komandos „eDrive“ partnerė, bendrovė „GKN Automotive“ glaudžiai bendradarbiaus su „Jaguar Racing“ inžinieriais, kad galėtų sklandžiai pritaikyti savo dizaino, gamybos ir programinės įrangos srities žinias tobulinant I-TYPE 5 modelį. Atliksime svarbų vaidmenį kuriant elektrinę varos sistemą ir savo žinias pritaikysime vystant keitikliui ir elektriniam varikliui skirtas pažangiąsias varos sistemų aušinimo technologijas, kad būtų užtikrinamas kuo didesnis sistemų našumas. „GKN Automotive“ programinės įrangos inžinieriai taip pat dirbs „Jaguar Racing“ komandos būstinėje.
GKN
DOW

DOW

Bendrovė „Dow“ didžiuojasi galėdama savo medžiagų mokslo srities žiniomis dalytis su „Jaguar Racing Formula E“ komanda, šiam tikslui pasitelkdama „MobilityScienceTM“ platformą, skirtą programoms ir transporto inovacijoms kurti. Mūsų darbuotojai puoselėja komandinę dvasią, yra atviri įvairioms idėjoms ir kartu su savo partneriais bei klientais aktyviai kuria inovacijas, siekdami sukurti medžiagas, leisiančias prisidėti prie mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių transporto technologijų ekonomikos, kurios pagrindiniai tikslai – mažesnis transporto priemonių svoris, didesnis jų nuvažiuojamas atstumas, didesnis saugumas ir mažesnės energijos sąnaudos.

Bendrovės „Dow“ transporto sprendimai apima platų spektrą elektromobiliams skirtų poliolefino, poliuretano, akrilo, specialiosios chemijos ir silikono technologijų. Mūsų partnerystė su „Jaguar Racing“ komanda atitinka mūsų siekį būti novatoriškiausia, labiausiai į klientus orientuota, įtraukiausia ir tvariausia medžiagų mokslo bendrove pasaulyje. Būtent šio tikslo siekdami bendradarbiaujame su šiuo partneriu ir kartu ieškome naujų sprendimų.
DOW
CASTROL

CASTROL

Bendrovė „Castrol“ yra viena pirmaujančių pasaulyje alyvų, tepalų ir kitų lubrikantų gamintojų, besididžiuojanti sėkminga inovacijų kūrimo istorija. Mūsų užsidegimas siekti geriausių rezultatų ir į bendradarbiavimą orientuota filosofija padėjo bendrovei „Castrol“ kurti produktus, kurie padėjo pamatus įvairioms sausumos, oro, jūros ir kosmoso sričių technologinėms inovacijoms. Transporto priemonių elektrifikavimas įkvėpė mus sukurti ir rinkai pristatyti įvairius specialiai elektrinėms transporto priemonėms skirtus produktus „e-Fluids“. Bendrovė „Castrol“ nuolatos ieško novatoriškų partnerių, kurie padėtų jai žengti pirmyn. Mūsų partnerystė su „Jaguar Racing Formula E“ komanda leis mums išbandyti mūsų gaminamus „e-Fluids“ produktus realiomis trasos sąlygomis ir padės siekti proveržio kuriant ateities transporto sprendimus. Tai daugiau nei paprasta alyva – tai skysčių inžinerija.
CASTROL
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

„Micro Focus“ yra viena didžiausių pasaulyje verslo programinės įrangos tiekėjų. Bendrovė siūlo vidiniams įmonių procesams pritaikytą technologiją, o jos klientų sąraše yra daugiau kaip 40 tūkst. įmonių. Platų produktų spektrą siūlanti bendrovė, pasitelkdama pažangias analitikos priemones, padeda savo klientams valdyti ir transformuoti verslo procesus, kad jie galėtų prisitaikyti prie nuolat kintančių rinkos sąlygų ir sėkmingai konkuruoti skaitmeninės ekonomikos aplinkoje.

Bendrovė siūlo daugiau kaip 300 skirtingų produktų linijų, padedančių klientams siekti pagrindinių tikslų: pagreitinti programų kūrimą, supaprastinti IT sistemų pertvarkymą, padidinti kibernetinį saugumą ir laiku atlikti reikalingas analizes. Įvykdžius šiuos uždavinius, bus pakloti pamatai sėkmei, tiek kalbant apie teorinius, tiek apie praktinius veiklos aspektus. Bendrovė „Micro Focus“, kaip techninė „Jaguar Racing“ partnerė, iš pradžių tieks technologijas, padedančias šiai komandai pagreitinti programinės įrangos kūrimą, taip pat ją aprūpins nuspėjamosios analizės priemonėmis, kad pagerintų komandos rezultatus ir lenktynių stebėjimo patirtį.

Dirbdami išvien įgyvendinsime IT sprendimus, kurie sumažins atotrūkį tarp esamų ir vystomų technologijų bei IT srities investicijų, kurios bus aktualios ir ateityje. Tokį požiūrį mes vadiname „jokių dramų – vien tik aukštosios technologijos“.
MICRO FOCUS
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Daugiau kaip penkis dešimtmečius įvairias novatoriškas motosportui skirtas apsaugines priemones ir sportinius drabužius kurianti bendrovė „Alpinestars“ švenčia savo, kaip profesionalioms lenktynėms skirtos avalynės, aprangos ir apsauginių priemonių gamintojos, veiklos 55 metų jubiliejų, drąsiai žvelgdama į ateitį.

Kurdama inovacijas ir šiuo tikslu vykdydama mokslinius technologijų tyrimus, dizaino ir plėtros veiklą, bendrovė „Alpinestars“, kurios modernūs gamybos padaliniai įsikūrę JAV bei Europoje, visada reikšmingai prisideda prie bet kokio didesnio masto motosporto renginio. Komfortiški, orui pralaidūs gaminiai mažina ne tik didelę įtampą pilotų kabinoje patiriančių vairuotojų nuovargį, bet ir padeda jiems geriau susikoncentruoti.

Vienas tikslas. Viena vizija.
ALPINESTARS
UNCOMMON

UNCOMMON

Mes kuriame ir tiekiame išskirtines bei novatoriškas sporto prekes ir komandinę aprangą, kuri ne tik puikiai atrodo, bet ir yra itin patogi. Pasaulinis mūsų platintojų tinklas, neprilygstamos žinios ir ilgametė patirtis leidžia jums jaustis užtikrintai dėl mūsų produktų, o tvarios mados išmanymas padeda užtikrinti, kad mūsų gaminamos prekės teiktų malonių potyrių net ir tada, kai jos nėra dėvimos.
UNCOMMON