Nepraleiskite puikios progos įsigyti „Jaguar F-PACE“ geriausiomis sąlygomis.

F-PACE gali būti Jūsų čia ir dabar.

Svarstote apie „Jaguar F-PACE“ įsigijimą? Turime puikų pasiūlymą kaip tik Jums. Tik dabar šį žvilgsnius traukiantį, prabangų ir galingą miesto visureigį galite turėti ypatingomis sąlygomis: 0,99 % palūkanos + 3 mėn. EURIBOR*.

Nepraleiskite puikios progos įsigyti išskirtinį F-PACE ir savo kasdieną užpildyti aistra vairuoti.

DIZAINAS

DIZAINAS

Originalių dizaino sprendimų dėka, „Jaguar F-PACE“ atrodo ir važiuoja kaip joks kitas visureigis. Patobulintas variklio dangtis įrėmina preciziškai pagamintas priekines groteles ir yra įkvėptas firminio monogramos rašto. Salonas alsuoja prabanga. Išskirtinio dizaino sėdynės su „Luxtec“, „DuoLeather“ arba „Windsor“ odos apmušalais, kurių spalvas galima rinktis, sklandžiai dera su kokybiškais apdailos elementais.
EFEKTYVUMAS

EFEKTYVUMAS

F-PACE pasižymi įspūdį paliekančiomis rafinuotomis sportinėmis savybėmis. 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė yra neįtikėtinai jautri ir efektyvi. „Jaguar Drive Control“ sistemoje pasirinkus dinaminį režimą, pagreitėjimas ir pavarų perjungimo padėtys tampa aštresni ir jautresni. Naudodami „Configurable Dynamics“ sistemą, dinamiką galite nustatyti taip, kad variklio reakcija, pavarų dėžės perjungimo taškai ir vairo mechanizmas atitiktų Jūsų vairavimo stilių.
RYŠYS

RYŠYS

Įspūdinga bei sklandi automobilio informacijos ir pramogų sistema „Pivi“ leidžia atlikti 80 proc. įprastų užduočių vos vienu ar dviem prisilietimais pagrindiniame ekrane. Sukurta pagal išmaniojo telefono prototipą, „Pivi“ turi intuityvų 11,4 colių jutiklinį ekraną, leidžiantį pasiekti tai, ko reikia ir tada, kai reikia. Be to, dabar belaidžiu ryšiu galite prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamiausiomis suderinamomis programėlėmis.
5 METŲ GARANTIJA

5 METŲ GARANTIJA

Įsigydami „Jaguar“ mėgaukitės penkerių metų arba 150 000 km ridos garantija, priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau. Jei dėl gamybinio gedimo reikėtų taisyti ar keisti bet kurią dalį, viskuo pasirūpins „Jaguar“ įgaliotas servisas, naudodamas originalias detales, ir visi šie darbai bus atliekami nemokamai.

Ar esate pasiruošę artimiau susipažinti su F-PACE ir įsigyti jį ypatingomis sąlygomis? Šiuo metu sandėlyje turime įvairių F-PACE modelių, kurie gali būti Jūsų nieko nelaukiant.

Susisiekite su mumis dėl bandomojo važiavimo ir išbandykite „Jaguar F-PACE“.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC HSE P400e AWD AUTOMATIC PHEV 1997cc 2024
2024 new Jaguar F-Pace Santorini Black P400e AWD AUTOMATIC PHEV R-DYNAMIC HSE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
petrol phev
VARIKLIO GALIA
404 bhp
KAINA
71,052 €
MĖNESINĖ ĮMOKA
669 €
  • Lizingo pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.Jeigu lizingu įsigytumėte 56 940 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (8 541 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (19 929 EUR) tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 48 399 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4,028 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-03-31 d. buvo 3.038%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 500 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 7 717,94 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 4.56 %, mėnesio įmoka – 594,80 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 56 116.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.