ATRASKITE „JAGUAR I-PACE“

ATRASKITE „JAGUAR I-PACE“

PAŽANGIAI MĄSTANTIS

Supaprastinta išorė, suformuota taip, kad sumažintų oro pasipriešinimą.

I-Pace 24MY
SPUSTELĖKITE NORĖDAMI PRADĖTI

GRAKŠTUS PAPRASTUMAS

Neperkrautas išplanavimas ir rafinuota apdaila. Elegantiška atmosfera.

VISIŠKAI ELEKTRINIS

Įelektrinantis veikimas. Nulinis išmetamųjų teršalų kiekis.

BEBAIMĖ LAISVĖ

Važiuokite toliau, nesijaudindami dėl nuvažiuojamp atstumo. Keliaukite toliau pasitikėdami, kad „Pivi Pro“ 1 pakeliui parodys visas įkrovimo stoteles.

ELEKTRINIO VAŽIAVIMO SPECIFIKACIJOS

EV REŽIMU NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS (IKI)

470 KM**

Pagal WLTP numatomas realus nuvažiuojamas atstumas – iki 470 km.

ĮKROVIMO LAIKAS (NUO)

8,58 val.*

Visiškai įkraunamas naudojant 11 kW kintamosios srovės įkroviklį.


EMISIJOS

0CO2

Mėgaukitės nuline išmetamųjų teršalų emisija.

0-100 KM/VAL.

4,8 sek.

0-100 km/val. įsibėgėja per 4,8 sek.

REGENERACINIS STABDYMAS

Regeneracinio stabdymo technologija stabdymo metu susidariusią energiją paverčia naudingąja galia, todėl galima važiuoti ilgiau. Pasirinkę vieną iš keturių „JaguarDrive Control“ nustatymų, skirtų našumui, komfortui, efektyvumui ir nepalankioms oro sąlygoms, visiškai kontroliuokite situaciją.

PAŽANGI PAKABA

Aktyvi pakaba automatiškai nuleidžia automobilį važiuojant dideliu greičiu, kad pagerintų aerodinamiką. „Adaptive Dynamics“ sistema nuolat stebi ir koreguoja pakabą, kad būtų maksimaliai suderintas patogumas ir judrumas.

TECHNOLOGIŠKAI PAŽANGUS

Lengvas ryšio pojūtis su daugybe Jums priklausančių technologijų.

INTUITYVUS DVIGUBAS EKRANAS

Mėgaukitės nesudėtingu valdymu su dvigubu „Pivi Pro“ jutikliniu ekranu. Sklandžiai perjunkite medijos programas, tikrinkite įkrovimo lygį ir valdykite klimato kontrolę, nepamiršdami, kur važiuojate, naudodami mūsų internetinės navigacijos sistemą.1.

BELAIDIS ĮKROVIMAS

Įkraukite suderinamą įrenginį naudodami belaidį įkroviklį centrinėje konsolėje.

KLIMATO KONTROLĖ

Sukurta siekiant efektyvumo ir patogumo. „Smart Climate“ technologija nustato, kiek automobilyje yra keleivių, sukuria tam tikras oro zonas ir optimizuoja energijos sąnaudas iki 30 proc.

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIAI

MODELIAI

Peržiūrėkite visą modelių asortimentą ir specifikacijas.
APŽVALGA

APŽVALGA

Puikiai suderintos inovacijos ir dizainas.

**Peržiūrėkite WLTP duomenis.
Pateikti skaičiai yra oficialių gamintojo bandymų pagal ES teisės aktus su visiškai įkrauta baterija rezultatas. Tik palyginimo tikslais. Realiomis sąlygomis skaičiai gali skirtis. Energijos suvartojimo ir atstumo skaičiai gali skirtis atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai, sumontuoti priedai, realus maršrutas ir baterijos būklė. Nuvažiuojamo atstumo duomenys yra pagrįsti serijinio automobilio nuvažiuotu standartizuotu maršrutu.


*Įkrovimo laikas skirsis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant, bet neapsiribojant: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir esamos įkrovos; naudojamo įrenginio ir įkrovimo trukmės.


1Priklauso nuo rinkos mobiliojo ryšio tinklo, signalo ir kliento paskyros. Internetinę navigaciją reikės papildomai prenumeruoti pasibaigus pradiniam Jūsų „Jaguar“ pardavėjo nurodytam terminui.


„Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, parinktys, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo rinkos – teiraukitės savo „Jaguar“ atstovo, kad sužinotumėte apie prieinamumą vietinėje rinkoje ir visas sąlygas. Tam tikros funkcijos pateikiamos su prenumerata, kurią reikės toliau atnaujinti pasibaigus pradiniam pardavėjo nurodytam laikotarpiui. Mobiliojo tinklo ryšys negali būti garantuotas visose vietose. Informacija ir vaizdai, rodomi naudojant „InControl“ technologiją, įskaitant ekranus ar sekas, priklausomai nuo pasirinktų parinkčių, gali būti keičiami atsižvelgiant į atnaujinamą programinę įrangą, kontroliuojamas versijas ir atliekamus kitus sistemos ir (arba) vaizdo pakeitimus. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos filialų prekių ženklai. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Norint naudoti „Amazon Alexa“, reikia „Amazon“ paskyros.


„Meridian“TMyra registruotasis „Meridian Audio Ltd.“ prekių ženklas. „Trifield“ ir trijų laukų įrenginys yra „Trifield Productions Ltd.“ prekių ženklas.